Men maakt niet veel mee dat een trainer binnen twee maanden promotie maakt van interim-trainer naar hoofdtrainer. Hans de Jong wel. De talentvolle 37-jarige trainer uit Gorinchem nam in december, na het plotselinge ontslag van Michel van Oostrum, de honneurs waar als interim-trainer van Unitas. Deze week besloot de TC van de Gorinchemse 3e Divisionist de Jong een contract aan te bieden voor het seizoen 2022-2023.
Bij de roodwitten zijn ze meer dan tevreden over de Jong die in de korte tijd(hij was aan het begin van het seizoen nog assistent-trainer) heeft laten zien brede interesse te hebben in de vereniging variërend van scouting, jeugdopleiding, instroom nieuwe spelers etc, etc..
Voor de functie van hoofdtrainer had het bestuur ruime keus. Om al in een vroeg stadium duidelijkheid te scheppen voor iedereen heeft men nu reeds de keus gemaakt.
Herman van Diejen