dinsdag, 25 augustus 2026
Voetbal247.nlCompetitiesHoofdklasseWolff (Vlissingen) verliest met grote cijfers van Haïti: ‘Was wel een beetje...

Wolff (Vlissingen) verliest met grote cijfers van Haïti: ‘Was wel een beetje te verwachten’

Raymond Wolff maakte recent zijn opwachting in het shirt van het nationale elftal van Sint-Maarten. De uitwedstrijd tegen het zeer sterke Haïti ging met ruime cijfers verloren (13-0). De middenvelder, die in de hoofdklasse zijn wedstrijden speelt voor VC Vlissingen, was naar zijn zeggen niet echt verrast door het grote verschil op het veld. 

20.000 toeschouwers
,,Ondanks de pak slaag die we hebben gekregen heb ik alles eromheen toch als iets moois ervaren. We speelden de interland tegen Haïti in een stadion met daarin 20.000 toeschouwers. Door de voetbalbond van Sint-Maarten was echt alles goed geregeld, dat was in het verleden wel eens anders. Wij hebben als spelers zijnde weinig tot niets te klagen gehad”, aldus Wolff tegenover Voetbal247.

Moet nog groeien
Een nederlaag was te verwachten aangezien Haïti over meer ervaring beschikt en het kan putten uit spelers die actief zijn op een hoger niveau dan de spelers van Sint-Maarten. ,,Dat wij zo een pak slaag kregen had ik ergens ook wel een beetje verwacht. Sint-Maarten is net ergens mee begonnen en dat moet allemaal nog groeien. Met de mensen die nu aan het roer staan heb ik daar veel vertrouwen in. Als ik enkele jeugdspelers zie dan is er bij die jongens duidelijk verbetering, maar het is duidelijk dat er nog hard gewerkt moet worden. Als wij met VC Vlissingen gespeeld hadden tegen Haïti hadden wij naar mijn mening ook wel met iets van 6-0 verloren. Ik vond wel dat we de schade wat hadden kunnen beperken, door misschien wat minder jeugdspelers in te zetten, maar dat is achteraf praten.”

Wedstrijden missen
Vlissingen moet er ernstig rekening mee houden dat Wolff dit seizoen nog enkele wedstrijden zal missen door internationale verplichtingen met Sint-Maarten. ,,Terug in Nederland gaat het voetbal met Vlissingen weer beginnen. Ik hoop op een mooi seizoen, maar er staan nog wat internationale wedstrijden op het programma, als ik weer een uitnodiging van de bond krijg. Ik zal daardoor wat wedstrijden met Vlissingen moeten missen, maar dat is het mij wel waard. Ik ben nu 31 en zit aan het einde van mijn voetbalperiode. International mogen zijn van Sint-Maarten is wel een mooi iets om daarmee dan mijn loopbaan te beëindigen”, besluit Wolff zijn verhaal.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD