dinsdag, 25 augustus 2026
Voetbal247.nlCompetitiesHoofdklasseJardim en Barragan vertrekken bij Spijkenisse, Leona tekent bij IFC

Jardim en Barragan vertrekken bij Spijkenisse, Leona tekent bij IFC

Felino Jardim en Sander Barragan dragen vanaf de zomer van 2020 niet langer het voetbalshirt van Spijkenisse. Het tweetal gaat volgens het Algemeen Dagblad op zoek naar een nieuwe uitdaging. De krant maakte tevens bekend dat Gilliomar Leona de overstap zal maken van SV Charlois naar hoofdklasser IFC. 

Leona (33) maakte in de zomer van 2019 de overstap van Zwaluwen Vlaardingen naar het al genoemde SV Charlois. Eerder was hij onder andere actief voor Spijkenisse, Smitshoek en Jodan Boys. De aanvaller mag zich tevens international noemen van Aruba. Hij speelde twee interlands voor het eiland.

De 34-jarige Jardim is momenteel aanvoerder van Spijkenisse. Hij is net zoals Barragan (32) bezig aan zijn vijfde seizoen in dienst van Spijkenisse. Eerstgenoemde kwam destijds over van Capelle en Barragan van Rijsoord.

 

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD