dinsdag, 25 augustus 2026
Voetbal247.nlCompetitiesTweede DivisieHFC en HHC amuseren vooral voor rust

HFC en HHC amuseren vooral voor rust

Koninklijke HFC en HHC hebben in Haarlem de punten gedeeld. Het vertier zat hem vooral voor rust.

HHC, de afgelopen weken goed in vorm met als hoogtepunt de 3-0 zege op IJsselmeervogels, greep al vroeg de leiding. Rick Hemmink maakte al na zeven minuten de 0-1, waarbij vooral de vooractie knap was. Een klein kwartier later kwam HFC langszij toen Floris van der Linde voor de 1-1 zorgde uit een voorzet van Daniel van Son. Diezelfde Van der Linden had dé kans om de Haarlemmers op voorsprong te helpen, maar zijn strafschop werd gestopt door doelman Ramon Nijland. HHC deelde een extra mentale tik uit toen Hemmink kort daarna wél wist te scoren: 1-2. Het bleef doelpunten regenen in de eerste helft, want kort na de 1-2 volgde alweer de 2-2. De treffer uit een rebound kwam op naam van Wessel Boer.

Na rust kregen beide ploegen nog wel kansen, maar gescoord werd er niet meer aan de Spanjaarslaan. Daardoor blijft het verschil op de ranglijst tussen beide teams één punt in Hardenbergs voordeel.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD