zaterdag, april 1, 2023
Lucky Block Casino
Voetbal247.nlTweede DivisieNieuwsHamstringblessure zet De Dijk-back Tony Tol drie maanden buitenspel

Hamstringblessure zet De Dijk-back Tony Tol drie maanden buitenspel

ASV De Dijk kan in de beginfase van het nieuwe seizoen in de Tweede Divisie niet beschikken over rechtsback Tony Tol. Hij staat naar verwachting zo’n drie maanden buitenspel met een hamstringblessure, opgelopen afgelopen zaterdag in het oefenduel tegen FC Volendam.

Domper
Tol mistte ook al de start van het seizoen vorig jaar door een knieblessure. ,,Dit is natuurlijk een hele domper”, zegt Tol tegenover Het Amsterdamsche Voetbal. ,,Aan het begin van het seizoen wil je met de komst van nieuwe spelers natuurlijk laten zien wat je kan. Vechten voor je plaats en vertrouwen opbouwen. Het is echt klote dat ik dat nu niet waar kan maken.”

Wedstrijdfit
,,Ik denk dat het wel drie maanden gaat duren. Zo’n zes tot acht weken voordat het genezen is, dan moet ik weer op niveau komen en wedstrijdfit raken”, verwacht de oud-speler van IJsselmeervogels en Jong FC Utrecht.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

Live Games Sidebar

RECENT TOEGEVOEGD