Jawad Bellahsan mag zich de ongekroonde koning van de voorbereiding noemen. De aanvaller van FC Lienden, deze zomer overgekomen van Magreb ’90, maakte de meeste doelpunten van alle spelers in de Tweede Divisie tijdens de warming up op het nieuwe seizoen. De nieuwkomer bij de Betuwse club wist acht keer het net te vinden.
Doelpuntenregen
FC Lienden scoorde er sowieso lustig op los, mede dankzij enkele oefenduels tegen lager spelende teams. Daardoor vinden we ook Nick Hak en Frank Wiafe terug in de top van het klassement dat door Karel de Rooij is bijgehouden. Zij scoorden net als Achilles ’29-spits Niek Versteegen zeven keer.
Giganten
Vlak daaronder volgen Cedric Badjeck (De Treffers), Rens van Benthem (HHC Hardenberg), Danny van den Meiracker (FC Lienden) en Berry Powel (IJsselmeervogels). Zij scoorden ieder vijf keer.
Bekijk hieronder het overzicht:
En wie maakte nou die 275 doelpunten in de oefenperiode voor de clubs uit de 2e divisie pic.twitter.com/fCnpFEUyoe
— karel de rooij (@KarelRooij) August 21, 2017