dinsdag, 25 augustus 2026
Voetbal247.nlCompetitiesEerste DivisieDrommel verlaat spelershotel Jong Oranje en kiest voor FC Twente

Drommel verlaat spelershotel Jong Oranje en kiest voor FC Twente

FC Twente kan zaterdagavond toch een beroep doen op Joël Drommel. De doelverdediger verliet maandagavond het spelershotel waar Jong Orane verbleef, dit nadat hij van de bondscoach had vernomen dat hij slechts de derde keeper zou zijn in de selectie, meldt TC Tubantia.

Groothuizen
De doelman koos er in eerste instantie voor om zich te melden bij het beloftenteam van Oranje. De twijfels over zijn eerder gemaakte keuze werden groter nadat hij de voornoemde beslissing te horen kreeg van  bondscoach Erwin van der Looi.  ,,Ik was tweede keeper achter Justin Bijlow van Feyenoord, maar in een gesprek met bondscoach Erwin der Looi kreeg ik opeens te horen dat ik derde keeper en was dat Indy Groothuizen van ADO de voorkeur kreeg”, aldus Drommel tegenover de regionale krant.

Bondscoach
Van der Looi maakte bekend dat hij de keuze van Drommel respecteerde. Hij voegde daar wel aan toe dat hij graag wenste te werken met spelers die echt voor Jong Oranje uit willen komen.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD