dinsdag, 25 augustus 2026
Voetbal247.nlDerde DivisieDerde Divisie ZondagDERDE DIVISIE ZONDAG: Jong ADO Den Haag pakt in restant van gestaakt...

DERDE DIVISIE ZONDAG: Jong ADO Den Haag pakt in restant van gestaakt duel drie punten in Lienden

Op 10 november 2019 werd het duel FC Lienden tegen Jong ADO Den Haag in de 72ste minuut gestaakt vanwege een blessure van een van de assistent-scheidsrechters, dit met de stand 1-1. Dinsdagavond werd het duel alsnog uitgespeeld en wisten de beloften alsnog drie punten aan het totaal toe te voegen (1-3).

FC Lienden moest de voornoemde laatste achttien minuten spelen met één man minder. Dit omdat een speler in het gestaakte duel met rood het veld had moeten verlaten. Twee minuten na de hervatting lag de bal al in het net. Achahbar was verantwoordelijk voor deze treffer van Jong ADO (1-2). Vervolgens bepaalde Botermans (op archieffoto) de eindstand op 1-3.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD