VVOG is er zaterdag niet in geslaagd om punten te pakken tegen concurrent VVSB. De ploeg van trainer/coach Richard Plug was met 1-3 te sterk voor de Harderwijkers. DOVO deed uitstekende zaken in Rijssen tegen Excelsior ’31 (1-2) en in het treffen tussen SteDoCo en ONS Sneek werden de punten eerlijk verdeeld.
VVOG – VVSB
De ploeg uit Noordwijkerhout kwam na zes minuten spelen al op voorsprong in Harderwijk. Uit een voorzet van Richelo Gecunda was het Bert Steltenpool die van dichtbij de bal over de doellijn wist te werken (0-1). Nog net binnen het half uur stelde VVOG orde op zaken door een treffer van Harrie Kersten (1-1). Nog voor de pauze kwam VVSB op voorsprong, uit een voorzet van Felitciano Zschusschen tikte Steltenpool de bal weer binnen (1-2). De wedstrijd werd in de 84ste minuut beslist toen Peter Verhoeve een strafschop binnen schoot (1-3).
Excelsior’31 – DOVO
In de 26ste minuut wees de scheidsrechter naar de penaltystip in het voordeel van DOVO. Dit nadat Kevin Schmidt naar de grond gewerkt werd door een tegenstander. De aanvaller nam zelf plaats achter de bal en schoot deze binnen (0-1). In de 39ste minuut haalde Reinders uit vanaf een meter of 25. De doelman van DOVO had geen antwoord op deze inzet waardoor de gelijkmaker op het bord verscheen (1-1). In de 58ste minuut ging de bal weer op de stip in het voordeel van DOVO. Quincy Arends wist het buitenkansje te benutten (1-2).
Excelsior ’31 – DOVO 1-2: 58. GOAL! De bal ging opnieuw op de stip. Ditmaal Quincy Arends die raak schiet! pic.twitter.com/ROrtkPFIKR
— DOVO LiveScore (@dovolivescore) February 15, 2020
SteDoCo – ONS Sneek
De degradatiekandidaat kende een uitstekende start van de wedstrijd tegen SteDoCo. In de tiende minuut stond de stand van 0-1 op het scorebord. Een vrije trap werd binnengekopt door Ruendel Martina (0-1). Zeven minuten voor tijd slaagde SteDoCo er toch in om nog een punt uit het vuur te slepen. Charlton Vicento tekende voor de 1-1, dit tegen nog slechts tien spelers. ONS Sneek had op dat moment al drie wissels toegepast en zag vervolgens nog een speler geblesseerd uitvallen.


