Ali Akla kampt al enige tijd met irritatie aan zijn meniscus. Hoewel de aanvaller van IJsselmeervogels kleine stapjes in zijn herstel maakt, wordt een MRI-scan niet uitgesloten. Dit om duidelijkheid te krijgen over de ernst van de situatie.
Duidelijkheid
De Harderwijker maakt zich vooralsnog geen zorgen. ,,De eerste week voelde ik telkens verbetering, maar de laatste dagen staat het eigenlijk stil. Ik kan momenteel loopoefeningen doen, maar echt iets ondernemen met een bal gaat niet. Ik wil graag duidelijkheid”, vertelt Akla aan Voetbal247.nl.
Titel
Vorig seizoen kampte Akla ook geregeld met verschillende blessures. Toch had hij een behoorlijk aandeel in de titel in de Derde Divisie. Daarnaast maakte hij zelfs het Doelpunt van het Jaar 2016 door in de KNVB beker tegen Koninklijke HFC met links prachtig raak te schieten.
WINNAAR! Het doelpunt van Ali @Akla7 van @vvijv is verkozen tot #doelpuntvanhetjaar 2016! pic.twitter.com/3UBuKIbfuv
— KNVB (@KNVB) 31 december 2016