ASWH heeft een dubbelslag geslagen op de transfermarkt. Jarreau Manuhuwa en Daniël Wissel komen in de zomer van 2020 over van G.O.E.S. De club uit de Tweede Divisie maakte de komst van het tweetal wereldkundig via de officiële kanalen.
Manuhuwa (26) is bezig aan zijn tweede seizoen in dienst van de Zeeuwse formatie. De centrale verdediger kwam eerder uit voor onder andere JVOZ, Jong Ambon, Zeelandia Middelburg en Vlissingen. De centrale verdediger is dit seizoen een vaste waarde in het elftal van G.O.E.S. De 23-jarige Wissel was dit seizoen goed voor acht dioelpunten en tien assists. Momenteel vormt hij met Steve Schalkwijk een gevreesd aanvalsduo. De twee aanwinsten werkten eerder al samen met de huidige trainer van ASWH, Rogier Veenstra.
Selectienieuws!
Verdediger Jarreau Manuhuwa (26) en spits Daniël Wissel (23) zijn de eerste nieuwe aanwinsten van ASWH voor volgend seizoen. Beide spelers komen over van derdedivisionist GOES.
Voor meer info zie https://t.co/LxH1Zel3bl
Welkom Jarreau en Daniël! pic.twitter.com/q93mQRoc0D
— ASWH (@vv_ASWH) February 20, 2020