zondag, september 25, 2022

Wedden op Superbowl: alles over NFL

De finale van het American football seizoen is elk jaar de Superbowl. Deze wedstrijd wordt elk jaar in februari gehouden tussen de twee ploegen die de NFL playoffs gewonnen hebben. De Superbowl wordt in Amerika regelmatig door meer dan 100 miljoen mensen op tv bekeken. 

In Nederland zijn de kijkersaantallen een stuk lager, maar de laatste jaren lijkt de sport wel aan populariteit te winnen, mede omdat het hele NFL-seizoen door Nederlandse sportzenders uitgezonden wordt. In dit artikel kijken we naar de Superbowl en hoe jij kan wedden op Superbowl wedstrijden. 

Beste Wedden Op Super Bowl sites

#1

bet365 logo voor Voetbal gokken
5/5
€ 100 bonus bij aanmelding

#3

4.6/5
Wed €10, Scoor €50 aan free bets

#4

betcity logo voor Voetbal gokken
4.1/5
€ 20 euro free bet bij aanmelding

#5

Bingoal logo
4.1/5
Nog niet bekend

#6

Ggpoker.nl logo
4/5
Tot € 500 bij aanmelding

#7

fairplay casino logo
4/5
Tot €200 bij aanmelding

#8

tombola logo
3.5/5
Tot € 50 bij aanmelding

#9

kansino logo
3/5
Geen stortingsbonus

#10

toto logo
3/5
Geen stortingsbonus

Beste Wedden Op Superbowl sites Nederland

Wil jij profiteren van de Superbowl en weddenschappen plaatsen om online geld te kunnen winnen? Hieronder vind je de top 10 beste bookmakers in Nederland die wedden op Superbowl aanbieden. 

1. Bet365 – Grootste sportsbook in Nederland
2. Holland Casino Online – De klassiekers uit het casino speel je ook online.
3. Livescore Bet – Bekende applicatie met groot aanbod sportwedstrijden
4. BetCity – Best vormgegeven sportsbook en casino
5. 777.nl – Tot wel 250 euro welkomstbonus bij registratie! 
6. Bingoal – Casino spellen en sportweddenschappen
7. GGPoker – Cashgames en pokertoernooien tegen andere online spelers
8. Fair play casino – Meer dan 300 verschillende casino spellen
9. Tombola – Online bingo vanaf €0,10!
10. Kansino – Live roulette, blackjack en meer dan 850 andere spellen.
11. Toto – De originele Nederlandse goksite

Top 4 bookmakers voor Wedden Op Superbowl

1. Bet365: Profiteer van de €100 welkomstbonus!

De beste site om sportwedenschappen af te sluiten in Nederland is Bet365. Hier vind je het grootste aanbod verschillende sporten en weddenschappen. Ook wedden op Superbowl doe je gemakkelijk bij deze bookmaker. 

Bet365 is qua vormgeving een simpele website met weinig extra’s om het overzichtelijker te maken. Het is vooral een website die geschikt is voor mensen die al eens vaker een weddenschap hebben afgesloten en veel mogelijkheden willen. 

Je kunt bij Bet365 naast sportweddenschappen ook nog eens veel casino spellen spelen en live casino tafels spelen. Als welkomstbonus biedt Bet365 een verdubbeling van je eerste storting als tegoed voor weddenschappen en casino spellen tot maximaal €100,-!

Betaalmethodes:

Je kunt bij Bet365 betalen via de betaalmethodes iDEAL, creditcard, debitcard en Klarna. 

2. Holland Casino: Wed €50, ontvang €50 + wekelijks 5 euro free bet

De bookmaker die ook een vergunning heeft gekregen van de Nederlandse kansspelautoriteit is Holland Casino. Hierdoor mogen zij zich aanbieden op de Nederlandse markt als bookmaker. Holland Casino biedt een online casino, slots en sportsbook aan.

Nieuwe klanten krijgen een €50 gratis weddenschap als welkomstbonus als ze minimaal €50 inzetten bij een weddenschap. Daarnaast krijg je wekelijks een free bet van €5 zodat je ook daarna nog kunt profiteren van gratis weddenschappen.

Betaalmethodes:

Holland Casino biedt momenteel alleen creditcard, iDeal en trustly aan als betaalmethodes.

3. Livescore Bet: Welkomstbonus tot wel €50,- aan gratis weddenschappen!

Sinds de Nederlandse overheid buitenlandse goksites toe staat op de Nederlandse markt komen er steeds meer goksites bij. Livescore Bet is één van de laatste toevoegingen aan het totale aanbod.

Bij deze bookmaker kun je wedden op allerlei verschillende sporten en competities. Meer dan wedden op sportwedstrijden biedt Livescore Bet op dit moment niet. 

Je krijgt als welkomstbonus bij Livescore Bet €50,- aan gratis weddenschappen. Deze welkomstbonus moet je wel claimen door eerst zelf geld te storten en minstens €10,- in te zetten op een weddenschap. 

Betaalmethodes:

Je stortingen bij Livescore Bet doe je met iDEAL, creditcard of PayPal. 

4. BetCity: Claim jouw gratis weddenschap van €20!

De Nederlandse goksite BetCity is gelanceerd met veel beschikbare bonussen en promoties zodat je kan beginnen met een goed gevuld account. Zo heb je een mooie welkomstbonus, maar ook promoties als odds boosts om je kansen te verhogen.

BetCity heeft een kantoor in Nederland en kwam meteen online nadat het eind 2021 een vergunning ontving van de Nederlandse Kansspelautoriteit. Het werkt hiervoor samen met een aantal grote partijen in deze branche. 

Als welkomstbonus kun je bij BetCity kiezen uit een gratis weddenschap t.w.v. €20,- of uit een verdubbeling van je eerste storting die je als casino tegoed ontvangt. Dat gaat tot maximaal €200,-. 

Betaalmethodes:

Momenteel biedt BetCity alleen iDEAL en creditcacrd aan als betaalmethodes. 

Waarop we bookmakers voor Wedden Op Superbowl beoordelen

Bij elke bookmaker die wedden op Superbowl aanbiedt kijken we naar een aantal punten om te bepalen hoe geschikt deze bookmaker voor jou is. Omdat niet iedereen dezelfde dingen belangrijk vindt, zie je hieronder waar wij de bookmakers op beoordeeld hebben. Zo kun je zelf bepalen wat jij belangrijk vindt en goed naar die punten kijken. 

Promoties & bonussen

Een bookmaker biedt promoties & bonussen aan om nieuwe klanten aan zich te binden of klanten actiever te laten gokken op hun platform.

Jij kunt hier van profiteren door deze bonussen en promoties te gebruiken bij het wedden op Superbowl. Zo krijg je vaak bij een eerste storting gratis weddenschappen of een verdubbeling van je eerste storting als casino- of wedkrediet.

Hoogste Superbowl quoteringen

Om zoveel mogelijk te kunnen winnen met wedden op Superbowl wil je de bookmaker kiezen die voor deze wedstrijd de hoogste quoteringen aanbiedt.

Later in dit artikel gaan we verder in op deze quoteringen en vergelijken we ook de Superbowl quoteringen van de bekendste en grootste bookmakers uit dit artikel. Zo weet je precies waar jij het meeste kan winnen met wedden op Superbowl.

Overig spel aanbod

Naast wedden op Superbowl zijn er natuurlijk veel meer andere mogelijkheden, denk alleen al aan andere sporten en competities die in het sportsbook aangeboden worden door de goksites.

Omdat iedereen iets anders doet bij een goksite of online casino is het aan jou om te bedenken welke andere spellen je wilt spelen of op welke sporten je wilt wedden. Kijk naar het aanbod van de verschillende sites en bepaal daarop je keuze.

Snelheid & design

Het gaat er om dat de site ook handig te gebruiken is. Zo hebben sommige bookmakers voor een hele simpele site gekozen terwijl anderen meer naar design hebben gekeken.

Ook hier geldt dat het belangrijk is om eerst zelf te bepalen wat je het belangrijkst vindt. Wil jij een snelle website zonder groot design? Kies dan voor de online bookmaker Bet365, deze is het snelst, maar heeft wel het 'saaiste' uiterlijk.

Klantenservice

Het is ook van belang om van de bookmakers te weten hoe de klantenservice in elkaar zit. Hier zitten veel verschillen tussen, zo hebben sommige bookmakers alleen een Engelstalige klantenservice.

Er zijn ook bookmakers met volledig Nederlandstalige klantenservice. Daarnaast zit er ook nog een verschil in op welke tijden ze bereikbaar zijn en welke kanalen er door de bookmaker gebruikt worden voor de klantenservice.

Storten & uitbetalen

Bij een bookmaker moet je ook gemakkelijk geld kunnen storten en uit laten betalen. Vooral de betaalmethodes zijn belangrijk om te bekijken bij een bookmaker voordat je een account aanmaakt.

Tegenwoordig biedt eigenlijk elke bookmaker wel iDEAL en creditcard aan als betaalmethode. Het uitbetalen van je geld gaat vaak rechtstreeks naar het bankrekeningnummer dat je gebruikt hebt om voor het eerst geld te storten bij de bookmaker.

Begin ook met wedden op superbowl bij de online bookmaker Bet365!

Veilig en verantwoord Wedden Op Superbowl

Sinds oktober 2021 zijn er een hoop bookmakers bijgekomen in Nederland. Dat heeft allemaal te maken met de nieuwe wet voor kansspelen in Nederland die ervoor gezrogd heeft dat commerciële aanbieders van online casino’s en goksites toegelaten worden tot de Nederlandse markt zolang ze een licentie krijgen van de Kansspelautoriteit. 

Aan deze licentie worden strenge eisen gesteld; zo moeten de bookmakers actief aan de slag met gokverslavingen voorkomen en moeten ze bijvoorbeeld van elke klant de persoonsgegevens hebben. Niet elke bookmaker kon zomaar een licentie krijgen, zo werden de bookmakers die al (illegaal) actief waren in Nederland geweigerd voor de licentie. 

Daardoor zijn er ook bookmakers verdwenen in Nederland, denk bijvoorbeeld aan Unibet, Bwin en Betfair. Deze boden hun diensten al aan in Nederland in combinatie met iDEAL als betaalmethode. De Kansspelautoriteit heeft bepaald dat ze hiermee actief Nederlandse klanten probeerden te werven terwijl dit niet mocht. 

De bookmakers die dit gedaan hebben zijn voor een flink aantal maanden uitgesloten van het verkrijgen van een licentie van de Nederlandse toezichthouder. Tot die tijd zijn alleen de bookmakers hieronder legale en daarmee veilige opties in Nederland. 

Sport sites
Live wedden
App Beschikbaar
iDeal?
Min. Storting
Welkomstbonus
€5,-
Tot €100,-
€10,-
Wed €50, Ontvang €50
€10,-
€50,-
€10,-
€20,- free bet
€5,-
n.n.b.
n.n.b.
n.n.b.
Tot €500,-
n.n.b.
n.n.b.
n.n.b.
€10,-
€50,-
n.n.b.
geen
€10,-
geen
geen

Begin ook met wedden op Superbowl bij één van de bookmakers met een Nederlandse licentie. 

Winkansen Wedden Op Superbowl - De beste Superbowl odds

Er zijn voor de Superbowl wedstrijd zelf altijd veel weddenschappen beschikbaar, maar de bookmakers bieden ook alvast de Super Bowl odds voor het volgende seizoen zodat je voordat het het seizoen begonnen is al kan beginnen met wedden op Superbowl winnaars. 

Hiermee kunnen we ook goed vergelijken welke bookmaker de hoogste odds biedt voor een Super Bowl winnaar. In de tabel hieronder vind je van de belangrijkste bookmakers de Super Bowl odds voor het NFL seizoen 2022/23. 

Super Bowl Winnaar 2022/23Bet365BetCity
Buffalo Bills7.509.00
Kansas City Chiefs7.509.00
Los Angeles Rams11.0012.00
Cincinatti Bengals15.0013.00
San Francisco 49'ers13.0014.00
Green Bay Packers15.0018.00
Dallas Cowboys17.0016.00
Tennessee Titans21.0017.00
Denver Broncos21.0019.00
Baltimore Ravens21.0021.00
Los Angeles Chargers23.0021.00
New England Patriots23.0023.00
Tampa Bay Buccaneers26.0034.00
Indianapolis Colts26.0029.00
Arizona Cardinals26.0023.00
New Orleans Saints36.0041.00

Beste Wedden Op Superbowl apps

Het kan lastig zijn om geschikte apps te vinden waar je kan beginnen met wedden op Super Bowls. Dat komt doordat er bijvoorbeeld in de Google Play Store geen apps aangeboden mogen worden die online gokken aanbieden. 

Daarom hebben de meeste bookmakers ervoor gekozen geen apps te ontwikkelen, maar hun website zo goed mogelijk beschikbaar te maken op mobiele telefoons. Zoals je hiernaast ziet, past de pagina zich helemaal aan de grootte van het scherm waarop je de site opent aan. 

Mobiel wedden op Super Bowl

Het is dus aan te raden om gewoon via je browser naar de website van de bookmaker te gaan waar jij een account hebt of aan wilt maken. Het voordeel van de mobiele website gebruiken is dat alle functies op dezelfde plek zitten. 

Je kunt vanaf je mobiele telefooon dan ook zonder problemen wedden op Super Bowls en je kunt hierdoor nog gemakkelijker tijdens de Superbowl weddenschappen afsluiten als de bookmaker live wedden ondersteunt. 

 

Begin ook met wedden op Superbowl bij Bet365 en ga op je telefoon naar de Bet365 website via de groene knop hieronder! 

Superbowl schema

De Super Bowl van 2022 gaat tussen de LA Rams en de Cincinatti Bengals. Een opvallende tweestrijd omdat beide ploegen de favorieten uit de NFL Play-offs wisten te gooien en zo door wisten te stoten tot de belangrijkste NFL-wedstrijd van het jaar. 

De Super Bowl 2022 wordt gespeeld op zondag 13 februari, in Nederland is het dan al de nacht van maandag 14 februari. De wedstrijd wordt gespeeld in het SoFi Stadium in Inglewood, California, thuisbasis van de LA Rams en LA Chargers.

De wedstrijd begint om 00:30 Nederlandse tijd en is live te zien op de Nederlandse sportzender ESPN. 

Super Bowl 2022 Locatie, datum, tijd, en halftime show
Super Bowl 56 datum en tijd
Maandag 14 Feburari, 00:30 (NL'se tijd)
Super Bowl 56 locatie
SoFi Stadium, Inglewood, California
Super Bowl 56 Halftime show
Ongeveer rond 02:00 (NL'se tijd)
Snoop Dogg, Kendrick Lamar, Eminem & Mary J Blidge

Wedden op Superbowl - Welke weddenschappen kun je plaatsen?

Wedden op Super Bowls en op American football in het algemeen is voor veel mensen even wennen. Het score verloop van American football is eigenlijk met geen enkele sport te vergelijken en er zijn ook ontelbaar veel verschillende statistieken waar je weddenschappen op af kan sluiten bij een online bookmaker. 

Om je toch een beetje wijs te laten worden in de potentiële weddenschappen voor de Super Bowl hebben we hieronder de belangrijkste soorten weddenschappen op een rij gezet. 

Wedden op Super Bowl met game lines

Wedden op Super Bowl met game lines geeft je de optie om handicaps mee te geven aan een weddenschap. Zo kun je bijvoorbeeld wedden op LA Rams -4.5, zij moeten dan met 5 punten of meer verschil winnen om jouw weddenschap succesvol te laten zijn.

Er zijn ook wedden op Super Bowl game lines mogelijk voor het totaal aantal punten en ‘money line’ weddenschappen. Bij money line is er verder geen handicap, en wed je gewoon op de winnaar van de Super Bowl.  

Wedden op Super Bowl statistieken

American football heeft erg veel verschillende statistieken die bijgehouden worden. Denk bijvoorbeeld aan het aantal passes dat een quarterback doet of het totaal aantal yards dat met deze passes bereikt zijn. Voor al dit soort statistieken heb je de mogelijkheid om weddenschappen af te sluiten, bijvoorbeeld of er meer of minder dan 74.5 passes zullen zijn. 

Ook kun je op de statistieken wedden door te gokken wat individuele spelers in de wedstrijd zullen gaan presteren. De meeste van deze weddenschappen zijn beschikbaar voor de quarterback, maar je kunt bijvoorbeeld ook wedden op het aantal receiving yards van een wide receiver.

Overige Super Bowl weddenschappen

Je kan het eigenlijk zo gek niet bedenken of er zijn wel Super Bowl weddenschappen voor mogelijk. Zo kun je geld op de ‘coin toss’ aan het begin van de wedstrijd in zetten of gokken wie de langste field goal in de super Bowl gaat scoren. 

Wil je het niet laten bij wedden op super Bowls en ook eens een andere sport proberen? Lees dan ook eens ons artikel over wedden op voetbal en vind de beste wedtips, de bookmakers met het grootste aanbod en de mooiste welkomstbonussen. 

Zelf Wedden op Superbowl in 5 stappen

Om zelf nog een weddenschap te plaatsen op de Super Bowl zijn er een aantal stappen die je moet doorlopen. Hieronder hebben we in het kort deze stappen beschreven en daarbij ook de zaken waar je op moet letten om zo  goed mogelijk je eerste stappen bij een bookmaker te zetten. 

Kijk in dit artikel naar de beschikbare en legale bookmakers in Nederland en maak op basis van jouw voorkeuren de keuze voor één van deze bookmakers. Kijk hiervoor bijvoorbeeld naar het gehele aanbod, het design van de website of de beschikbare betaalmethodes. 

Bedenk een gebruikersnaam en wachtwoord en maak hiermee gemakkelijk je account aan. Sommige bookmakers zullen ook om een geldig e-mailadres vragen die je uiteindelijk moet bevestigen door op een link in je inbox te klikken. 

Je kunt met je nieuwe account nog niet beginnen met het plaatsen van weddenschappen, hiervoor moet je namelijk eerst je account verfiëren. Elke bookmaker is verplicht om jouw persoonlijke gegevens door middel van zo’n verificatie te ontvangen. Dit kan handmatig, waarbij je het zelf invult en zelf een kopie van je identiteitsbewijs op stuurt of via iDIN. Met iDIN verstuur je jouw persoonsgegevens via je bank op een manier die je bekend voor zal komen van iDeal.

Tijd om geld te storten via één van de betaalmethodes die de bookmaker beschikbaar heeft gesteld. Bij je eerste storting kun je vaak ook een welkomstbonus claimen, het kan voorkomen dat die welkomstbonus afhankelijk is van de hoogte van je eerste storting, houd hier rekening mee bij het kiezen van het bedrag. 

Een geverifieerd en gevuld account geven je de mogelijkheid om nu echt te beginnen met wedden op Super Bowl! Kies de weddenschap waar jij van denkt dat die het meest op gaat leveren en plaats hem gemakkelijk bij jouw bookmaker. 

De beste Superbowl Wedtips

Je weet inmiddels welke weddenschappen er mogelijk zijn en hoe je zelf kan beginnen met wedden op Super Bowl. Om je nog verder op weg te helpen met het wedden op Super Bowl zodat je de meest succesvolle weddenschappen kunt gaan plaatsen, hebben we hieronder de belangrijkste Superbowl wedtips op een rij gezet. 

Onderzoek statistieken

In het American football zijn er misschien wel meer statistieken die bijgehouden worden dan bij welke andere sport dan ook. Daarmee heb je ook goede mogelijkheden om te onderzoeken welke teams in welke punten sterk zijn; zo weet je bijvoorbeeld aan de hand van statistieken of een ploeg beter is in running plays of passing plays. 

Het onderzoek naar de statistieken kan je helpen in het bepalen wie de winnaar wordt of in te schatten hoeveel punten er gescoord gaan worden, maar ook individuele spelersweddenschappen kunnen hierdoor beter geplaatst worden. Je komt er namelijk achter of een wide receiver bijvoorbeeld veel lange passes ontvangt of korte. 

Bekijk de vorige wedstrijden tussen beide ploegen

NFL-ploegen spelen niet elk jaar tegen elkaar doordat de 32 ploegen slechts 17 wedstrijden in het reguliere seizoen spelen. Toch is er altijd wel een relatief recente wedstrijd te vinden tussen twee ploegen, al dan niet in het reguliere seizoen. Onderzoek wat voor wedstrijd dit is geweest om een inschatting te kunnen maken voor het wedden op Super Bowl.

Ook de laatste wedstrijden van de teams tegen andere teams kunnen interessant zijn. Door de opbouw van de NFL-competitie kan het voorkomen dat een team dat niet fantastisch gepresteerd heeft in de reguliere competitie toch de Super Bowl haalt door sterke play-offs te spelen. 

Wie staat tegenover wie?

In het Engels heten dit de ‘Key Matchups’; de belangrijkste spelers die tegenover elkaar staan. Bij American football zijn er veel verschillende posities die recht tegenover iemand van het andere team staan, door deze matchups te bekijken kun je bepalen of er bij een team één speler veel sterker is dan zijn tegenstander. 

Deze key matchups kunnen van grote invloed zijn op de wedstrijd zelf, als er op één plek een speler gemakkelijk langs zijn tegenstander komt kan dit bijvoorbeeld zorgen voor veel sacks of is de kans op interceptions hoger. 

Superbowl voorspelling

De Super Bowl 2022 gaat tussen de Los Angeles Rams en de Cincinatti Bengals, een opvallend affiche want beide teams waren niet de favoriet in de play-offs. In het regulier seizoen werden de Bengals 4de in de AFC met 10-7, 10 gewonnen wedstrijden en 7 verloren wedstrijden. De Rams werden 4de in de NFC met 12-5. 

Voor de wedstrijd zelf zien de bookmakers de Rams als favoriet om met de Vince Lommbardi Trophy naar huis te gaan. Zo krijgen de Rams bij BetCity een quotering van 1.50 tegenover winst Bengals voor 2.63, bij Bet365 is dit zelfs 1.47 voor de Rams en 2.75 voor de Bengals. 

Super Bowl voorspelling 2023

Ook voor de Super Bowl 2023 kunnen er al weddenschappen afgesloten worden op de winnaar. Voor de tijd vindt er nog een draft plaats waarbij teams nieuwe spelers aan kunnen trekken. Deze nieuwe spelers kunnen in het nieuwe seizoen een grote rol van betekenis spelen, wat het lastiger maakt om nu al de winnaar te voorspellen. 

Vast staat dat ook voor volgend jaar er  een aantal ploegen zijn die een grote kans lijken te hebben om de play-offs te halen en door te stoten naar de Super Bowl LVII. Dit zijn de Kansas City Chiefs, Buffalo Bills, LA Rams, San Francisco 49ers en de Cincinatti Bengals. 

Wanneer kan ik beginnen met Wedden Op Superbowl?

Wedden op Super Bowl kan al een jaar van te voren, je kunt dan al wedden op de uiteindelijke winnaar van de super Bowl een jaar later. Ook weddenschappen op wie de AFC of NFC wint zijn al ver van tevoren beschikbaar. 

Op de Super Bowl zelf wedden kan pas zodra de wedstrijd bekend is. Twee weken voor de Super Bowl vinden de Championship games plaats, in die wedstrijden wordt bepaald wie de conferences winnen en doorgaan naar de Super Bowl. 

Vanaf dat moment zullen er ook specifieke weddenschappen voor de Super Bowl aangemaakt worden bij de bookmaker en kun je wedden op Super Bowl statistieken, het totale aantal punten, de winnaar of één van de vele andere beschikbare weddenschappen. 

Wil jij meer weten over weddenschappen plaatsen op deze sport? Lees dan snel ons artikel over wedden op American football en kom nog meer te weten over het hele NFL seizoen en de mogelijkheden die jij hebt om hierop te wedden!

De beste Superbowl bonussen vergelijken

Ook voor wedden op Super Bowl kun je bonussen van bookmakers gebruiken. Er zijn verschillende bonussen die beschikbaar zijn en ze zijn niet allemaal even geschikt om te gebruiken voor jouw weddenschappen op de Super Bowl. Ook zitten er aan de meeste bonussen voorwaarden hoe je de bonus mag gebruiken. 

Gratis weddenschappen

Een veelvoorkomende bonus voor klanten zijn de gratis weddenschappen. Je krijgt deze gratis weddenschappen in je account en kunt zo een weddenschap plaatsen zonder daarvoor enig risico te nemen, ook voor wedden op Super Bowl zijn deze bonussen erg geschikt. 

Houd er rekening mee dat in de voorwaarden voor deze bonus vaak geregeld is dat er een minimale quotering is waar je op in moet zetten, nu is er bij wedden op Super Bowl altijd wel een geschikte quotering te vinden. Als je de gratis weddenschap wint krijg je alleen de winst van deze weddenschap en niet de inzet zelf terug. 

Wedkrediet

Bij een bookmaker als Bet365 krijg je krediet dat je kunt gebruiken bij je weddenschappen. Dit krediet wordt vaak als welkomstbonus aangeboden. Zo krijg je de waarde van je eerste storting vaak nog een keer gestort op je account, maar dan als wedkrediet. 

Bij wedkrediet horen vaak ook strenge voorwaarden, sommige bookmakers verplichten je om het wedkrediet in zijn geheel in één keer in te zetten. Ook kan het zijn dat je hier alleen de winst terugkrijgt, of dat je het een minimaal aantal keer in moet zetten voordat het geld waard wordt. 

Conclusie: Wedden Op Superbowl

American football wordt ook in Nederland steeds populairder en door de intrede van veel nieuwe bookmakers op de Nederlandse gokmarkt heb je tegenwoordig erg veel mogelijkheden om te beginnen met wedden op Superbowl! Zo vind je altijd een bookmaker die goed bij jou past en veel Superbowl weddenschappen aanbiedt. 

Bij wedden op Super Bowl moet je rekening houden met de vele mogelijkheden die je hebt. In het American football zijn er ontelbaar veel verschillende statistieken die bijgehouden worden en waar je ook op kunt wedden. 

De Super Bowl is de afsluiting van een seizoen American football een dus heb je zowel het reguliere seizoen als de play-offs om op terug te kijken en zo te bepalen wie jij denkt dat de Super Bowl gaat winnen. Wedden op de Super Bowl van volgend jaar is ook alvast mogelijk! 

Onze tip

De bookmaker Bet365 is dé plek voor sportliefhebbers die graag een gokje willen wagen op zoveel mogelijk sportwedstrijden. Het aanbod van Bet365 is enorm en je kunt er ook nog eens profiteren van een bookmaker welkomstbonus tot wel €100,-!