De Tweede Divisie maakt zich op voor haar tweede seizoen. Het belooft bovendien een prachtig jaar te gaan worden, dat bol staat van de derby’s en andere mooie affiches. Maar voor de Tweede Divisie op 26 augustus aftrapt voor de eerste speelronde, draaien de clubs vast warm tijdens de voorbereiding. Benieuwd wat de verschillende clubs daarin doen? Check dan onze Voorbereidingskalender zomer 2017. Bekijk ook de voorbereidingskalender van de Derde Divisie Zaterdag en de Derde Divisie Zondag. Aanvullingen of correcties? Mail naar info (a) tweededivisie.org

Donderdag 15 juni
19.30 uur (?) Katwijk – eerste training

Woensdag 21 juni
20.00 uur Nederland Onder 19 7-2
Sánchez, Martoug

Maandag 3 juli
15.30 uur Achilles ’29, eerste training

Zaterdag 8 juli
14.00 uur Roda ’46 – Jong Sparta 0-3
Bouras, Veenhoven, Ketting
16.00 uur FC Lisse – Feyenoord 0-5

Dinsdag 11 juli
19.00 uur Beerschot Wilrijk – Achilles ’29 4-2
Fagrach, Philips
19.30 uur Rijnsburgse Boys – Ajax afgelast

Donderdag 13 juli
nnb AFC – eerste training (in Belluno, Italië)
19.45 uur Kozakken Boys – eerste training

Zaterdag 15 juli
10.30 uur Kon HFC – eerste training
12.00 uur Jong NEC – Achilles ’29 5-0
13.00 uur Tholense Boys – Jong Sparta 1-4
Felicia 2x, A.Boukhari, Bouras

Zondag 16 juli
15.00 uur De Treffers – eerste training
nnb FC Lienden – eerste training

Maandag 17 juli
19.30 uur HHC Hardenberg – eerste training
19.30 uur (?) Barendrecht – eerste training

Dinsdag 18 juli
14.30 uur Jong Sparta – Jong FC Utrecht (in Terbregge) 1-1
Harroui

Donderdag 20 juli
19.30 uur IJsselmeervogels – eerste training

Zaterdag 22 juli
11.00 uur Excelsior Maassluis – eerste training
11.00 uur Reading II – Jong Sparta 0-0
14.30 uur HHC HardenbergRijnsburgse Boys 2-4
HHC: Van der Leij, De Jonge RBB: Van Oijen, Hudepohl (2x), Parami
14.30 uur FC Lienden – Regioteam 5-0
Bendadi, Bellahsan (2x), Hak, Wiafe
15.00 uur Quick Boys – AFC 1-1
QB: Van Steen AFC: Grootfaam
15.00 uur Achilles ’29 – Jong Vitesse 4-1
Popalzay, Niek Versteegen (2x), Naggadi
17.00 uur Kon HFC – Telstar 0-1

Zondag 23 juli
8.30 uur TEC – eerste training
nnb De Dijk – eerste training

Maandag 24 juli
19.45 uur GVVV – eerste training

Dinsdag 25 juli
18.00 uur Achilles ’29 – Jong Go Ahead Eagles 3-3
Felomina, Fagrach, Popalzay
19.30 uur Kon HFC – Ter Leede 3-0
Beeren, Sterling, Daouameur
nnb FC Lienden – Jong RKC Waalwijk 2-0
Wiafe, Van den Meiracker

Zaterdag 29 juli
12.00 uur Jong NAC – Jong Sparta (in Oudenbosch) 0-0
13.00 uur HHC Hardenberg – Jong PEC Zwolle 3-2 (in stadion PEC Zwolle)
Van der Leij, Van Den Assem, Gouriye
14.30 uur Kon. HFC – Quick Boys 1-2
Kon HFC: Castien QB: Guijt, Lukoki
14.30 uur Kozakken Boys – Jong FC Volendam
14.30 uur FC Lienden – JVC Cuijk 1-0
Hak
14.30 uur Excelsior Maassluis – Noordwijk 1-1
Blij
14.30 uur Telstar – Achilles ’29 3-1
Versteegen
15.00 uur IJsselmeervogels – Spijkenisse 7-3
IJs: Merraki (2x), Moro, Ozturk, Grot Olijfveld SP: van der Pluijm, Polet, Amsterdam
15.00 uur Rijnsburgse Boys – VVSB 0-1
El Osrouti (VVSB)
15.00 uur Barendrecht – OJC Rosmalen 5-2
Oranje, Salem, Esajas, Dabaghian, Winterberg
18.00 uur PSV – De Treffers 4-0
18.00 uur TEC – Jong Vitesse 1-4

Zondag 30 juli
14.00 uur SDO – De Dijk 1-2

Dinsdag 1 augustus
19.30 uur Katwijk – SJC
19.30 uur Ter Leede – Rijnsburgse Boys
19.30 uur Achilles ’29 – Leonidas
19.30 uur RKSV Halsteren – Jong Sparta
20.00 uur Quick Boys – Excelsior Maassluis
20.00 uur DOVO – IJsselmeervogels
20.00 uur GVVV – Jong Willem II
20.00 uur Dongen – Barendrecht
nnb TEC – tegenstander onbekend
nnb FC Lienden – Jong NEC
nnb AFC – HBS

Woensdag 2 augustus
19.30 uur De Treffers – Jong FC Den Bosch

Donderdag 3 augustus
Trainingskamp HHC Hardenberg in Vierhouten

Vrijdag 4 augustus
Trainingskamp HHC Hardenberg in Vierhouten
Trainingskamp GVVV in Zeeland

Zaterdag 5 augustus
14.00 uur VC Vlissingen – GVVV (trainingskamp Zeeland)
14.30 uur Barendrecht – Smitshoek
14.30 uur HHC Hardenberg – Jong FC Groningen
14.30 uur Katwijk – Ter Leede
14.30 uur FC Rijnvogels – Kon HFC
14.30 uur Quick Boys – Kozakken Boys
14.30 uur Rijnsburgse Boys – Noordwijk
14.30 uur Excelsior Maasluis – Spijkenisse
15.00 uur De Dijk – FC Volendam
15.00 uur De Treffers – FC Oss
15.00 uur Hercules – AFC
16.00 uur SWZ Boso Sneek – IJsselmeervogels
18.00 uur OJC Rosmalen – TEC
nnb Fortuna Sittard – Achilles ’29
nnb FC Lienden – FC Den Bosch

Zondag 6 augustus
14.00 uur RHKVV – TEC
Trainingskamp GVVV in Zeeland

Maandag 7 augustus
14.00 uur Jong Sparta – Jong Roda JC (in Terbregge, Rotterdam)

Dinsdag 8 augustus
19.30 uur GVVV – OFC Oostzaan
20.00 uur Quick Boys – Barendrecht
20.00 uur Noordwijk – Katwijk
20.00 uur Ter Leede – De Dijk
20.00 uur IJsselmeervogels – Sparta Nijkerk (De Westmaat, Salentijn Cup)
20.00 uur De Treffers – Al Jazira
20.00 uur Kozakken Boys – Dongen
20.00 uur Excelsior Maasluis – Nootdorp
nnb FC Lienden – tegenstander onbekend

Woensdag 9 augustus
19.00 uur De Graafschap – Achilles ’29 (bij vv Zelhem)
20.00 uur Spakenburg – De Dijk (De Westmaat, Salentijn Cup)
20.00 uur TEC – Jong NEC

Vrijdag 11 augustus
Trainingskamp Kon. HFC (Papendal)

Zaterdag 12 augustus
13.00 uur IJsselmeervogels – De Dijk (Salentijn Cup, sportpark de Ebbenhorst Nijkerk)
13.00 uur Jodan Boys – Jong Sparta
14.00 uur Scheveningen – TEC
14.30 uur HHC Hardenberg – Quick ’20
14.30 uur Barendrecht – Capelle
14.30 uur GVVV – SC Genemuiden
14.30 uur FC Lisse – Magreb ’90
14.30 uur Kozakken Boys – SteDoCo (Finale EM Cup bij GVV Unitas)
14.30 uur Telstar – Rijnsburgse Boys
14.30 uur HBS – Excelsior Maassluis
15.00 uur Katwijk – FC Rijnvogels (open dag)
15.00 uur Jong NEC – Kon HFC
17.00 uur MVV Maastricht – Achilles ’29
18.00 uur FC Lienden – BVC ’12 (Open Dag)

Zondag 13 augustus
15.00 uur De Treffers – Silvolde

Dinsdag 15 augustus
19.00 uur Achilles ’29 – Jong Willem II
19.30 uur Kon HFC – Jong FC Volendam
19.30 uur Barendrecht – Jong RKC Waalwijk
19.45 uur Hercules – GVVV
20.00 uur Eemdijk – IJsselmeervogels
20.00 uur De Dijk – Jong Almere City
20.00 uur De Treffers – Al Shabab (Gerrit Langeveld Toernooi)
20.00 uur Kozakken Boys – Spijkenisse
20.00 uur ASWH – Rijnsburgse Boys
20.00 uur Katwijk – ADO ’20
20.00 uur Spakenburg – AFC
nnb FC Lienden – tegenstander onbekend

Woensdag 16 augustus
20.00 uur TEC – tegenstander onbekend

Zaterdag 19 augustus
12.30 uur Kozakken Boys – Heinenoord
14.30 uur HHC HardenbergJong FC Twente
14.30 uur sv Huizen – Katwijk
14.30 uur GVVV – Ajax zaterdag
15.00 uur IJsselmeervogels – Nootdorp
15.00 uur Kozakken Boys – ASWH
15.15 uur De Treffers – JVC Cuijk (Gerrit Langeveld Toernooi)
16.00 uur TEC – Jong FC Den Bosch
16.00 uur Excelsior Maassluis – Zuidvogels
nnb Barendrecht – tegenstander onbekend
schaduwduel KNVB beker: Rijnsburgse Boys – Hercules

Zondag 20 augustus
nnb De Dijk – OFC Oostzaan

Zaterdag 26 augustus
Start Tweede Divisie – eerste speelronde

Voetbal247 Nieuwsbrief

Volg ons ook via

Voetbal247.nl

Voetbal247.nl, EersteDivisie.org, TweedeDivisie.org en DerdeDivisie.org worden uitgegeven en beheerd door Newsfactory.

Meer over ons