Competitie Tweede Divisie
26 aug 2017
15:30 Jong Sparta Jong Sparta 0 - 1 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 3 - 2 Barendrecht Barendrecht
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 2 - 1 Koninklijke HFC Koninklijke HFC
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 1 - 0 Kozakken Boys Kozakken Boys
15:30 Katwijk Katwijk 4 - 0 TEC TEC
18:00 De Treffers De Treffers 2 - 0 GVVV GVVV
18:00 AFC AFC 0 - 3 Achilles '29 Achilles '29
18:00 VVSB VVSB 1 - 3 ASV De Dijk ASV De Dijk
18:00 FC Lienden FC Lienden 3 - 0 FC Lisse FC Lisse
02 sep 2017
15:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 1 - 1 De Treffers De Treffers
15:30 GVVV GVVV 2 - 1 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
15:30 FC Lisse FC Lisse 2 - 2 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
15:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 1 - 1 AFC AFC
15:30 Koninklijke HFC Koninklijke HFC 0 - 1 Katwijk Katwijk
15:30 Barendrecht Barendrecht 3 - 4 FC Lienden FC Lienden
18:00 ASV De Dijk ASV De Dijk 1 - 0 Jong Sparta Jong Sparta
18:00 Achilles '29 Achilles '29 2 - 2 IJsselmeervogels IJsselmeervogels
03 sep 2017
14:30 TEC TEC 2 - 2 VVSB VVSB
09 sep 2017
15:30 Jong Sparta Jong Sparta 2 - 2 Achilles '29 Achilles '29
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 1 - 0 AFC AFC
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 4 - 3 Kozakken Boys Kozakken Boys
15:30 VVSB VVSB 1 - 1 FC Lisse FC Lisse
15:30 Katwijk Katwijk 2 - 0 GVVV GVVV
18:00 De Treffers De Treffers 1 - 2 Barendrecht Barendrecht
18:00 TEC TEC 1 - 1 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
18:00 FC Lienden FC Lienden 0 - 3 IJsselmeervogels IJsselmeervogels
10 sep 2017
14:30 ASV De Dijk ASV De Dijk 1 - 3 Koninklijke HFC Koninklijke HFC
16 sep 2017
15:30 GVVV GVVV 3 - 0 ASV De Dijk ASV De Dijk
15:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 5 - 0 De Treffers De Treffers
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 2 - 0 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
15:30 Barendrecht Barendrecht 1 - 1 VVSB VVSB
15:30 FC Lisse FC Lisse 1 - 2 Katwijk Katwijk
18:00 AFC AFC 2 - 0 Jong Sparta Jong Sparta
18:00 FC Lienden FC Lienden 2 - 1 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
18:00 Achilles '29 Achilles '29 3 - 0 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
17 sep 2017
18:00 Koninklijke HFC Koninklijke HFC 4 - 1 TEC TEC
23 sep 2017
14:30 De Treffers De Treffers 3 - 3 FC Lisse FC Lisse
15:30 Jong Sparta Jong Sparta 1 - 3 Barendrecht Barendrecht
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 0 - 0 IJsselmeervogels IJsselmeervogels
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 2 - 0 AFC AFC
15:30 Katwijk Katwijk 3 - 2 FC Lienden FC Lienden
15:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 1 - 1 Koninklijke HFC Koninklijke HFC
15:30 ASV De Dijk ASV De Dijk 6 - 1 Achilles '29 Achilles '29
18:00 VVSB VVSB 0 - 2 Kozakken Boys Kozakken Boys
18:00 TEC TEC 1 - 2 GVVV GVVV
30 sep 2017
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 2 - 3 VVSB VVSB
15:30 FC Lisse FC Lisse 1 - 3 Koninklijke HFC Koninklijke HFC
15:30 GVVV GVVV 1 - 0 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 1 - 1 Jong Sparta Jong Sparta
15:30 FC Lienden FC Lienden 3 - 2 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
15:30 Barendrecht Barendrecht 3 - 2 TEC TEC
15:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 4 - 1 ASV De Dijk ASV De Dijk
18:00 Achilles '29 Achilles '29 1 - 4 Katwijk Katwijk
01 okt 2017
14:30 AFC AFC 1 - 4 De Treffers De Treffers
07 okt 2017
15:30 Koninklijke HFC Koninklijke HFC 5 - 1 Barendrecht Barendrecht
15:30 Jong Sparta Jong Sparta 2 - 2 FC Lienden FC Lienden
15:30 GVVV GVVV 4 - 1 Achilles '29 Achilles '29
15:30 Katwijk Katwijk 5 - 0 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
15:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 1 - 1 Kozakken Boys Kozakken Boys
16:00 ASV De Dijk ASV De Dijk 0 - 3 FC Lisse FC Lisse
18:00 De Treffers De Treffers 1 - 2 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
18:00 VVSB VVSB 2 - 2 IJsselmeervogels IJsselmeervogels
08 okt 2017
14:30 TEC TEC 2 - 0 AFC AFC
14 okt 2017
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 0 - 1 Katwijk Katwijk
15:30 FC Lisse FC Lisse 2 - 3 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 3 - 1 Jong Sparta Jong Sparta
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 1 - 5 De Treffers De Treffers
15:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 2 - 2 GVVV GVVV
15:30 Barendrecht Barendrecht 1 - 3 ASV De Dijk ASV De Dijk
18:00 Achilles '29 Achilles '29 0 - 2 TEC TEC
15 okt 2017
14:30 AFC AFC 0 - 1 VVSB VVSB
14:30 FC Lienden FC Lienden 1 - 1 Koninklijke HFC Koninklijke HFC
21 okt 2017
15:00 Koninklijke HFC Koninklijke HFC 0 - 2 GVVV GVVV
15:30 Jong Sparta Jong Sparta 2 - 3 Kozakken Boys Kozakken Boys
15:30 Katwijk Katwijk 2 - 1 Barendrecht Barendrecht
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 2 - 3 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 0 - 1 AFC AFC
15:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 2 - 1 ASV De Dijk ASV De Dijk
15:30 De Treffers De Treffers 2 - 2 FC Lienden FC Lienden
18:00 VVSB VVSB 3 - 2 Achilles '29 Achilles '29
18:00 TEC TEC 0 - 2 FC Lisse FC Lisse
28 okt 2017
15:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 1 - 2 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
15:30 Barendrecht Barendrecht 0 - 0 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
15:30 GVVV GVVV 3 - 1 IJsselmeervogels IJsselmeervogels
15:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 3 - 0 Katwijk Katwijk
15:30 Koninklijke HFC Koninklijke HFC 3 - 0 VVSB VVSB
18:00 Jong Sparta Jong Sparta 5 - 1 De Treffers De Treffers
18:00 Achilles '29 Achilles '29 2 - 1 FC Lisse FC Lisse
29 okt 2017
13:30 AFC AFC 0 - 1 FC Lienden FC Lienden
13:30 ASV De Dijk ASV De Dijk 2 - 4 TEC TEC
04 nov 2017
14:30 AFC AFC 2 - 3 Katwijk Katwijk
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 2 - 4 ASV De Dijk ASV De Dijk
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 0 - 1 Koninklijke HFC Koninklijke HFC
15:30 FC Lisse FC Lisse 2 - 0 GVVV GVVV
15:30 Barendrecht Barendrecht 2 - 1 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 4 - 2 Jong Sparta Jong Sparta
15:30 Achilles '29 Achilles '29 2 - 1 De Treffers De Treffers
15:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 3 - 1 TEC TEC
05 nov 2017
14:30 FC Lienden FC Lienden 4 - 0 VVSB VVSB
18 nov 2017
14:00 Koninklijke HFC Koninklijke HFC 2 - 3 Achilles '29 Achilles '29
15:30 FC Lisse FC Lisse 1 - 0 Kozakken Boys Kozakken Boys
15:30 GVVV GVVV 2 - 3 Barendrecht Barendrecht
15:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 4 - 1 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
15:30 Katwijk Katwijk 1 - 0 IJsselmeervogels IJsselmeervogels
18:00 De Treffers De Treffers 1 - 3 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
18:00 VVSB VVSB 0 - 2 Jong Sparta Jong Sparta
19 nov 2017
14:00 ASV De Dijk ASV De Dijk 1 - 2 AFC AFC
14:30 TEC TEC 3 - 1 FC Lienden FC Lienden
25 nov 2017
15:30 Jong Sparta Jong Sparta 3 - 2 Katwijk Katwijk
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 2 - 1 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 3 - 1 ASV De Dijk ASV De Dijk
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 5 - 0 TEC TEC
15:30 FC Lienden FC Lienden 0 - 3 GVVV GVVV
15:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 5 - 2 Achilles '29 Achilles '29
15:30 Barendrecht Barendrecht 3 - 0 FC Lisse FC Lisse
26 nov 2017
14:30 De Treffers De Treffers 0 - 1 VVSB VVSB
14:30 AFC AFC 2 - 2 Koninklijke HFC Koninklijke HFC
02 dec 2017
14:00 Koninklijke HFC Koninklijke HFC 1 - 2 Kozakken Boys Kozakken Boys
15:30 GVVV GVVV 2 - 2 Jong Sparta Jong Sparta
15:30 Katwijk Katwijk 0 - 1 De Treffers De Treffers
15:30 FC Lisse FC Lisse 2 - 0 AFC AFC
15:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 3 - 0 FC Lienden FC Lienden
16:00 ASV De Dijk ASV De Dijk 2 - 6 IJsselmeervogels IJsselmeervogels
18:00 TEC TEC 1 - 3 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
18:00 VVSB VVSB 4 - 2 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
18:00 Achilles '29 Achilles '29 1 - 2 Barendrecht Barendrecht
09 dec 2017
14:30 AFC AFC 0 - 4 GVVV GVVV
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 2 - 1 FC Lisse FC Lisse
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg - Achilles '29 Achilles '29
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 3 - 0 Barendrecht Barendrecht
18:00 Jong Sparta Jong Sparta 2 - 1 TEC TEC
18:00 VVSB VVSB 0 - 2 Katwijk Katwijk
10 dec 2017
14:30 De Treffers De Treffers - Koninklijke HFC Koninklijke HFC
14:30 FC Lienden FC Lienden - ASV De Dijk ASV De Dijk
15 dec 2017
20:00 TEC TEC 1 - 2 De Treffers De Treffers
16 dec 2017
15:30 Koninklijke HFC Koninklijke HFC 4 - 0 Jong Sparta Jong Sparta
15:30 GVVV GVVV 2 - 2 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
15:30 Barendrecht Barendrecht 3 - 0 AFC AFC
15:30 FC Lisse FC Lisse 1 - 3 IJsselmeervogels IJsselmeervogels
15:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 0 - 0 VVSB VVSB
15:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 2 - 1 FC Lienden FC Lienden
18:00 Achilles '29 Achilles '29 1 - 2 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
18:00 ASV De Dijk ASV De Dijk 0 - 3 Katwijk Katwijk
13 jan 2018
14:00 AFC AFC - Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30 Jong Sparta Jong Sparta - FC Lisse FC Lisse
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys - Koninklijke HFC Koninklijke HFC
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg - TEC TEC
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels - Barendrecht Barendrecht
15:30 Katwijk Katwijk - Kozakken Boys Kozakken Boys
15:30 FC Lienden FC Lienden - Achilles '29 Achilles '29
18:00 VVSB VVSB - GVVV GVVV
14 jan 2018
14:30 De Treffers De Treffers - ASV De Dijk ASV De Dijk
20 jan 2018
14:30 AFC AFC - IJsselmeervogels IJsselmeervogels
14:30 Barendrecht Barendrecht - Katwijk Katwijk
15:00 Kozakken Boys Kozakken Boys - Jong Sparta Jong Sparta
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys - HHC Hardenberg HHC Hardenberg
15:30 FC Lisse FC Lisse - TEC TEC
15:30 GVVV GVVV - Koninklijke HFC Koninklijke HFC
16:00 ASV De Dijk ASV De Dijk - Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
18:00 Achilles '29 Achilles '29 - VVSB VVSB
21 jan 2018
14:30 FC Lienden FC Lienden - De Treffers De Treffers
27 jan 2018
14:00 Koninklijke HFC Koninklijke HFC - FC Lisse FC Lisse
15:30 Jong Sparta Jong Sparta - IJsselmeervogels IJsselmeervogels
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg - FC Lienden FC Lienden
15:30 Katwijk Katwijk - Achilles '29 Achilles '29
15:30 VVSB VVSB - Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
15:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis - GVVV GVVV
16:00 ASV De Dijk ASV De Dijk - Kozakken Boys Kozakken Boys
18:00 TEC TEC - Barendrecht Barendrecht
28 jan 2018
14:30 De Treffers De Treffers - AFC AFC
03 feb 2018
15:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys Kozakken Boys
15:30 HHC Hardenberg HHC Hardenberg - Barendrecht Barendrecht
15:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels - GVVV GVVV
15:30 Katwijk Katwijk - Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
15:30 FC Lisse FC Lisse - Achilles '29 Achilles '29
18:00 VVSB VVSB - Koninklijke HFC Koninklijke HFC
18:00 De Treffers De Treffers - Jong Sparta Jong Sparta
04 feb 2018
14:30 TEC TEC - ASV De Dijk ASV De Dijk
14:30 FC Lienden FC Lienden - AFC AFC

Voetbal247 Nieuwsbrief

Volg ons ook via

Voetbal247.nl

Voetbal247.nl, EersteDivisie.org, TweedeDivisie.org en DerdeDivisie.org worden uitgegeven en beheerd door Newsfactory.

Partners