FC Lienden heeft opnieuw twee spelers aan de selectie toe weten te voegen. Daarmee staat de teller voor de ploeg van trainer Hans Kraay junior al op liefst twaalf nieuwe gezichten. Marc Bos en Dennis de Vaal zijn de meest recente aanwinsten.
Plezier gezocht
De pas twintigjarige Bos speelde in de jeugd voor zowel FC Utrecht als GVVV. Op zijn zestiende speelde hij vervolgens al in het eerste elftal van Bennekom, dat is afgezakt naar de eerste klasse. De afgelopen jaargang pakte voor hem niet goed uit, want al snel was hij klaar met het seizoen. Bennekom en Bos besloten uit elkaar te gaan en zo zat de verdediger lange tijd zonder club.
Derde keeper
Bij FC Lienden wil hij proberen om het plezier terug te vinden en ook weer volop aan spelen toe te komen. Hij mag zich na de korte zomerstop gaan bewijzen bij trainer Kraay junior. Daarnaast is Dennis de Vaal vastgelegd. De doelman trainde al mee op De Abdijhorst en is vastgelegd als derde keeper. Hij stond menig jaar onder de lat bij Beesd.