maandag, maart 20, 2023
Lucky Block Casino
Voetbal247.nlClubsBlauw Geel'38Sterkhouder Sjaak Egmond(Blauw Geel'38): "Het is tijd geworden voor andere leuke dingen!

Sterkhouder Sjaak Egmond(Blauw Geel’38): “Het is tijd geworden voor andere leuke dingen!

Voor Sjaak Egmond, een van de sterkhouders bij Blauw Geel’38 , is het aan het eind van het seizoen mooi geweest. Hij zet een punt achter zijn meer dan fraaie voetbalcarrière.
Niet dat hij het spelletje niet meer leuk vindt. Nee, dat zeker niet. Het zijn een aantal redenen die hem tot dit besluit brachten. De afstand Eindhoven-Veghel werd steeds zwaarder, hij miste de vrije weekeinden (“We spelen 34 kompetitiewedstrijden en de nodige oefenduels in het weekend”), zijn eigen bedrijf heeft aandacht nodig alsmede zijn vriendin.

Egmond begon in Son bij SBC, om vervolgens via FC Eindhoven, De Valk, Schijndel en Nuenen, de laatste vijf seizoenen uit te komen voor 3e Divisionist Blauw Geel’38.
Sjaak kijkt terug op een prachtige tijd als voetballer, “Maar nu is het tijd geworden voor andere leuke dingen” aldus de Lichtstadbewoner.(bron ED)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

Live Games Sidebar

RECENT TOEGEVOEGD