zondag, maart 7, 2021
Home Tweede Divisie Nieuws Derbykalender Tweede Divisie 2017-2018

[SPEELSCHEMA] Derbykalender Tweede Divisie 2017-2018

Het seizoen 2017-2018 belooft een prachtig jaar te worden dat bol staat van de derby’s. Met het bekend worden van het speelschema zet TweedeDivisie.org de dorps- en streekderby’s in een handig overzicht voor je op een rijtje. De Derbykalender is ook terug te vinden via de menubalk bovenaan de pagina onder het kopje ‘Tweede Divisie‘.

- Advertentie -

Bollenstreek derby’s
9 september – 18.00 uur – VVSB – FC Lisse
16 september – 15.30 uur – FC Lisse – Katwijk
30 september – 15.30 uur – Rijnsburgse Boys – VVSB
7 oktober – 15.30 uur – Katwijk – Rijnsburgse Boys
9 december – 15.30 uur – Rijnsburgse BoysFC Lisse
9 december – 18.00 uur – VVSB – Katwijk
27 januari – 18.00 uur – VVSB – Rijnsburgse Boys
17 februari – 15.30 uur – FC Lisse – VVSB
24 februari – 15.30 uur – Katwijk – FC Lisse
17 maart – 15.30 uur – Rijnsburgse Boys – Katwijk
28 april – 15.30 uur – FC LisseRijnsburgse Boys
28 april – 15.30 uur – Katwijk – VVSB

Groesbeekse derby
4 november – 18.00 uur – Achilles ’29 – De Treffers
10 maart – 18.00 uur – De Treffers – Achilles ’29

Gelderse/Utrechtse/Betuwse streekderby’s
26 augustus – 18.00 uur – De Treffers – GVVV
23 september – 18.00 uur – TEC – GVVV
7 oktober – 15.30 uur – GVVV – Achilles ’29
14 oktober – 18.00 uur – Achilles ’29 – TEC
22 oktober – 14.30 uur – De Treffers – FC Lienden
19 november – 14.30 uur – TEC – FC Lienden
25 november – 18.00 uur – FC Lienden – GVVV
17 december – 14.30 uur – TEC – De Treffers
13 januari – 18.00 uur – FC Lienden – Achilles ’29
21 januari – 14.30 uur – FC Lienden – De Treffers
3 maart – 15.30 uur – GVVV – TEC
17 maart – 18.00 uur – Achilles ’29 – GVVV
31 maart – 18.00 uur – TEC – Achilles ’29
8 april – 14.30 uur – FC Lienden – TEC
14 april – 15.30 uur – GVVV – FC Lienden
6 mei – 14.30 uur – De Treffers – TEC
12 mei – 15.30 uur – GVVV – De Treffers
26 mei – 18.00 uur – Achilles ’29 – FC Lienden

Amsterdam-Haarlemse derby’s
20 augustus – 14.30 uur – AFC – De Dijk (KNVB Beker)
10 september – 14.30 uur – De Dijk – Koninklijke HFC
19 november – 14.30 uur – De Dijk – AFC
26 november – 14.30 uur – AFC – Koninklijke HFC
17 februari – 15.30 uur – Koninklijke HFC – De Dijk
8 april – 14.30 uur – AFC – De Dijk
14 april – 18.00 uur – Koninklijke HFC – AFC

Rijnmond derby’s
26 augustus – 15.30 uur – Jong SpartaExcelsior Maassluis
23 september – 15.30 uur – Jong Sparta – Barendrecht
4 november – 15.30 uur – Barendrecht – Excelsior Maassluis
3 maart – 15.30 uur – Barendrecht – Jong Sparta
10 maart – 15.30 uur – Excelsior Maassluis – Barendrecht
12 mei – 15.30 uur – Excelsior MaassluisJong Sparta

- Advertentie -
GERELATEERDE ARTIKELEN
- Advertisment -

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD

Recente REACTIES