zaterdag, september 23, 2023
Voetbal247.nlClubsTECRobby Holder zelfkritisch: 'Te laat komen mag gewoon niet'

Robby Holder zelfkritisch: ‘Te laat komen mag gewoon niet’

TEC-aanvaller Robby Holder baalde als een stekker na de remise tegen VVSB. De vleugelspits zou eigenlijk in de basis starten, maar doordat hij te laat zich meldde werd hij naar de bank verbannen.

Matchwinnaar
,,Een waardeloze dag”, baalde Holder tegenover De Gelderlander. ,,Te laat komen dat mag gewoon niet. Daar baal ik het meeste van. Dan lijk je toch nog matchwinnaar te worden, maar gaat het alsnog mis. Hier ben ik nog wel even ziek van.”

Geen strafschop
TEC stond met nog tien seconden te spelen op voorsprong, maar kreeg een strafschop tegen omdat Bart Westerlaken de bal met zijn hand zou hebben gespeeld: ,,Ik raakte de bal op mijn borst en niet op mijn arm. Het was absoluut geen strafschop. Verschrikkelijk jammer want we waren zo dichtbij de winst”, sprak Westerlaken stellig.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD