15:30

Jong Sparta — Barendrecht

15:30

Excelsior Maassluis — Koninklijke HFC

15:30

Katwijk — FC Lienden

15:30

HHC Hardenberg — AFC

15:30

Rijnsburgse Boys — IJsselmeervogels

18:00

De Treffers — FC Lisse

18:00

De Dijk — Achilles ’29

18:00

TEC — GVVV

18:00

VVSB — Kozakken Boys

15:30

GVVV — Excelsior Maassluis

15:30

FC Lisse — Koninklijke HFC

15:30

Rijnsburgse Boys — VVSB

15:30

Barendrecht — TEC

15:30

Kozakken Boys — De Dijk

15:30

IJsselmeervogels — Jong Sparta

18:00

FC Lienden — HHC Hardenberg

18:00

Achilles ’29 — Katwijk

14:30

AFC — De Treffers

15:30

Koninklijke HFC — Barendrecht

15:30

GVVV — Achilles ’29

15:30

Katwijk — Rijnsburgse Boys

15:30

Excelsior Maassluis — Kozakken Boys

18:00

Jong Sparta — FC Lienden

18:00

VVSB — IJsselmeervogels

18:00

De Dijk — FC Lisse

18:00

De Treffers — HHC Hardenberg

14:30

TEC — AFC

15:30

Barendrecht — De Dijk

15:30

Rijnsburgse Boys — Jong Sparta

15:30

IJsselmeervogels — De Treffers

15:30

FC Lisse — Excelsior Maassluis

15:30

Kozakken Boys — GVVV

15:30

HHC Hardenberg — Katwijk

18:00

Achilles ’29 — TEC

14:30

FC Lienden — Koninklijke HFC

14:30

AFC — VVSB

15:30

IJsselmeervogels — AFC

15:30

HHC Hardenberg — Rijnsburgse Boys

15:30

Katwijk — Barendrecht

15:30

Koninklijke HFC — GVVV

15:30

Excelsior Maassluis — De Dijk

15:30

Jong Sparta — Kozakken Boys

18:00

TEC — FC Lisse

18:00

VVSB — Achilles ’29

14:30

De Treffers — FC Lienden

15:30

Kozakken Boys — Rijnsburgse Boys

15:30

Koninklijke HFC — VVSB

15:30

Excelsior Maassluis — Katwijk

15:30

GVVV — IJsselmeervogels

15:30

Barendrecht — HHC Hardenberg

18:00

Achilles ’29 — FC Lisse

18:00

Jong Sparta — De Treffers

14:30

AFC — FC Lienden

14:30

De Dijk — TEC

15:30

Barendrecht — Excelsior Maassluis

15:30

Kozakken Boys — TEC

15:30

FC Lisse — GVVV

15:30

IJsselmeervogels — Koninklijke HFC

15:30

Rijnsburgse Boys — De Dijk

15:30

HHC Hardenberg — Jong Sparta

18:00

Achilles ’29 — De Treffers

18:00

AFC — Katwijk

14:30

FC Lienden — VVSB

15:30

Koninklijke HFC — Achilles ’29

15:30

GVVV — Barendrecht

15:30

Katwijk — IJsselmeervogels

15:30

Excelsior Maassluis — HHC Hardenberg

15:30

FC Lisse — Kozakken Boys

18:00

De Treffers — Rijnsburgse Boys

18:00

VVSB — Jong Sparta

14:30

De Dijk — AFC

14:30

TEC — FC Lienden

15:30

Rijnsburgse Boys — Excelsior Maassluis

15:30

Jong Sparta — Katwijk

15:30

IJsselmeervogels — TEC

15:30

Barendrecht — FC Lisse

15:30

HHC Hardenberg — De Dijk

15:30

Kozakken Boys — Achilles ’29

18:00

FC Lienden — GVVV

14:30

AFC — Koninklijke HFC

14:30

De Treffers — VVSB

15:30

GVVV — Jong Sparta

15:30

Excelsior Maassluis — FC Lienden

15:30

FC Lisse — AFC

15:30

Koninklijke HFC — Kozakken Boys

15:30

Katwijk — De Treffers

18:00

Achilles ’29 — Barendrecht

18:00

De Dijk — IJsselmeervogels

18:00

TEC — Rijnsburgse Boys

18:00

VVSB — HHC Hardenberg

15:30

HHC Hardenberg — Achilles ’29

15:30

Kozakken Boys — Barendrecht

15:30

IJsselmeervogels — Excelsior Maassluis

15:30

Rijnsburgse Boys — FC Lisse

18:00

Jong Sparta — TEC

18:00

VVSB — Katwijk

18:00

AFC — GVVV

14:30

FC Lienden — De Dijk

14:30

De Treffers — Koninklijke HFC

Voetbal247 Nieuwsbrief

Volg ons ook via

Voetbal247.nl

Voetbal247.nl, EersteDivisie.org, TweedeDivisie.org en DerdeDivisie.org worden uitgegeven en beheerd door Newsfactory.

Meer over ons