zondag, oktober 1, 2023
Voetbal247.nlPodcastPODCAST | #10 met Cees Bruinink: 'Splits Tweede Divisie voor meer spanning'

PODCAST | #10 met Cees Bruinink: ‘Splits Tweede Divisie voor meer spanning’

Het is weer donderdag, dus dat betekent: een nieuwe Voetbal247-podcast! Zoals je inmiddels gewend bent bespreken we de actualiteiten en ontwikkelingen in het topamateurvoetbal. Dat doen we deze week met Cees Bruinink, technisch directeur van Katwijk.

Met Bruinink blikken we uiteraard terug op het enigszins teleurstellend verlopen seizoen van Katwijk, analyseert de technisch beleidsmaker de oorzaken ervan, hebben we het over de ‘geheimzinnigheid’ rond de budgetten van topamateurclubs en bespraken we de trainerswisselingen op de Krom en de ‘Ajax-afwezigheid’ van Marciano Mengerink. En waarom kan Katwijk komend seizoen wél weer meedoen om de titel? Bruinink deelt zijn visie, licht de aanwinsten toe en spreekt zich kritisch uit over de huidige opzet van de Tweede Divisie. Daarnaast spraken we over de verrassingen in de nacompetitie.

In de tiende podcast schuiven naast Bruinink uiteraard ook presentator Dimitri van Tuijl, hoofdredacteur Jelmer Geerds en Katwijk-watcher Henk Kasius aan.

Beluister ook onze eerdere podcasts:
1. ‘Het Duitse IJsselmeervogels trekt aan het langste eind’
2. ‘’Je kunt nog beter een lantaarnpaal achterin zetten!’
3. “Misschien had ik achteraf naar Liverpool moeten gaan”
4. ‘Aan dit interview kan je horen wat er mis is bij de KNVB’
5. “Achilles is gewoon al kapot”
6. ‘’Landvreugd houdt een groep psychopaten goed bij elkaar’’
7. ‘’Als je het over AFC hebt, heb je het over Jack van Gelder’’
8. ‘’VVSB was al dood en begraven”
9. ‘Cesco Agterberg is de Nederlandse Claudio Ranieri’

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD