dinsdag, september 26, 2023
Voetbal247.nlCompetitiesTweede DivisiePiepjonge scheids bij Telstar - FC Dordrecht

Piepjonge scheids bij Telstar – FC Dordrecht

Het Jupiler League-duel tussen Telstar en FC Dordrecht van aanstaande vrijdag staat onder leiding van de 21-jarige Stan Teuben. Hij wordt daarmee de jongste arbiter ooit in het profvoetbal.

Gözübüyük

Het record staat nu nog op naam van Serdar Gözübüyük, die in 2008 zijn profdebuut maakte toen hij 22 was. Teuben heeft al wat ervaring als vierde man bij Eredivisie-wedstrijden. Ook floot hij wedstrijden in de top van het amateurvoetbal.

Brabander

De scheidsrechter komt uit het Brabantse Aarle-Rixtel, gemeente Laarbeek. Hij is volgens het AD de zoon van Tjapko Teuben, oud-profvoetballer van onder meer FC Eindhoven, Helmond Sport en FC Volendam.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD