Volg ons
KNVB Beker

KNVB Beker

OVERZICHT | KNVB Beker seizoen 2019 / 2020

OVERZICHT | KNVB Beker seizoen 2019 / 2020

Wie worden de cupfighters van het seizoen 2019/2020? Hieronder het overzicht van het KNVB bekertoernooi met de speeldata, de geplande wedstrijden en alle uitslagen vanaf de eerste voorronde.

Speelschema en planning:
Tweede voorronde: dinsdag 24, woensdag 25, donderdag 26 september 2019

Eerste ronde hoofdtoernooi: di 29, woe 30 en don 31 oktober 2019
Tweede ronde: di 17, woe 18 en don 19 december 2019
Achtste finales: di 21, woe 22 en don 23 januari 2020
Kwartfinales: di 11, woe 12 en don 13 februari 2020
Halve finales: di 3, woe 4 en donderdag 5 maart 2020
Finale: Zondag 19 april 2020

Programma eerste ronde hoofdtoernooi:

Dinsdag 29 oktober 2019
Vitesse – De Graafschap
FC ‘s-Gravenzande – SteDoCo
IJsselmeervogels – FC Den Bosch
Koninklijke HFC – Telstar
Achilles Veen – Roda JC
GVVV – Helmond Sport
Excelsior Rotterdam – NEC
Almere City FC – Go Ahead Eagles
Rijnsburgse Boys – FC Eindhoven
FC Dordrecht – MVV
Hoek – PEC Zwolle
NAC Breda – FC Emmen
Groene Ster – VVV-Venlo
GOES – Cambuur
Flevo Boys – Katwijk
HV & CV Quick – Willem II
Sparta Nijkerk – Fortuna Wormerveer
Excelsior ’31 – FC Utrecht
Spakenburg – ASWH
Ajax (amateurs) – OFC
OSS ’20 – TOP Oss
De Treffers – FC Twente

Woensdag 30 oktober 2019
Heracles Almelo – RKC Waalwijk
Harkemase Boys – FC Groningen
Excelsior Maassluis – sc Heerenveen
AFC – ODIN ’59
Sparta Rotterdam – FC Volendam

Donderdag 31 oktober
Fortuna Sittard – ADO Den Haag

Uitslagen eerdere rondes:

Tweede voorronde – september 2019

Quick Boys – Katwijk 2-3 (na verlenging)
Achilles Veen – HHC Hardenberg 1-1 (Achilles Veen wint na strafschoppen 12-11)
VVOG – Ajax (am) 0-2
GVVV – Kozakken Boys 2-1
ASWH – TEC 5-1
Scheveningen – Harkemase Boys 0-1
ODIN’59 – Barendrecht 4-3 (na verlenging)
Noordwijk – Rijnsburgse Boys 1-3 (na verlenging)
Blauw Geel’38 – De Treffers 0-1
Westlandia – OFC 2-2 (OFC wint na strafschoppen)
Spakenburg – SDO 2-0
OSS’20 – Jodan Boys 5-1
Groene Ster – Kloetinge 2-0
Dongen – Excelsior’31 1-2
DUNO – Quick 2-3
EVV – Flevo Boys 0-0 (Flevo Boys wint na strafschoppen)
Silvolde – GOES 2-3
ADO’20 – Fortuna Wormerveer 0-2

Eerste voorronde – zaterdag 17 augustus 2019
HSC’21 – SteDoCo 2-4
Blauw Geel’38 – Sliedrecht 2-1
Westlandia – HSV De Zuidvogels 2-0
Mierlo Hout – Flevo Boys 2-3
VEV’67 – Silvolde 0-3
DOVO – OFC 2-4
Drachtster Boys – Dongen 0-4
Ter Leede – Fortuna Wormerveer 1-4
Huizen – Goes 2-3
SDO – ARC 1-0
Groene Ster – Winsum 5-0
ODIN’59 – Gemert 3-1
sv TOP – Hoek 2-6
Achilles Veen – Hercules 6-0
DVS’33 – Quick 1-1 (Quick wint na strafschoppen)
VVOG – RKSV Minor 3-0
Vroomshoopse Boys – EVV 0-4
Barendrecht – Wittenhorst 6-0
ADO’20 – ONS Sneek uitgesteld
VVSB – Harkemase Boys 2-4
Rijnvogels – OSS’20 0-4
Hoogland – Jodan Boys 1-3
FC ‘s-Gravenzande – RKSV Heeze 2-0
Kloetinge – FC Lienden 1-0
Rohda Raalte – Duno Doorwerth 1-2
Sparta Nijkerk – UNA 3-2
Excelsior’31 – DEM 2-1
FC Lisse – Ajax (am) 1-2

Advertentie
Advertentie




Volg Voetbal247

Steun Voetbal247.nl

Ben jij een trouwe bezoeker van Voetbal247.nl en wil je ons werk waarderen? Overweeg dan om eenmalig een kleine donatie te doen, zodat wij de volgende stap in onze groei en ontwikkeling kunnen zetten.

Lees hier waarom we je dit verzoek doen

Meer over KNVB Beker