woensdag, maart 3, 2021
Home KNVB Beker OVERZICHT | KNVB Beker seizoen 2019 / 2020

OVERZICHT | KNVB Beker seizoen 2019 / 2020

Wie worden de cupfighters van het seizoen 2019/2020? Hieronder het overzicht van het KNVB bekertoernooi met de speeldata, de geplande wedstrijden en alle uitslagen vanaf de eerste voorronde.

- Advertentie -

Speelschema en planning:
Tweede voorronde: dinsdag 24, woensdag 25, donderdag 26 september 2019
Eerste ronde hoofdtoernooi: di 29, woe 30 en don 31 oktober 2019
Tweede ronde: di 17, woe 18 en don 19 december 2019
Achtste finales: di 21, woe 22 en don 23 januari 2020
Kwartfinales: di 11, woe 12 en don 13 februari 2020
Halve finales: di 3, woe 4 en donderdag 5 maart 2020
Finale: Zondag 19 april 2020

Programma achtste finales hoofdtoernooi:

Dinsdag 21 januari
TOP Oss – AZ 0-2
Fortuna Sittard – Feyenoord 1-1 (gestaakt wegens mist, duel wordt 28 januari hervat)
FC Eindhoven – FC Utrecht 1-2 (na verlenging)

Woensdag 22 januari
Heracles Almelo – Vitesse
Ajax – Spakenburg
SC Heerenveen – Willem II

Donderdag 23 januari
IJsselmeervogels – Go Ahead Eagles
NAC Breda – PSV

Uitslagen tweede ronde hoofdtoernooi:

Dinsdag 17 december
FC Twente – Go Ahead Eagles 2-5
SC Heerenveen – Roda JC 2-0
Katwijk – TOP Oss 0-0 (na strafschoppen 3-4)
IJsselmeervogels – SteDoCo 1-0
Excelsior – FC Eindhoven 0-2
Vitesse – ODIN’59 4-0
Fortuna Sittard – PEC Zwolle 3-0

Woensdag 18 december
Telstar – Ajax 3-4
Sparta NijkerkNAC Breda 0-1 (na verlenging)
AZGroene Ster 3-0
OFC – Spakenburg 0-0 (na strafschoppen 4-5)
Willem II – Sparta Rotterdam 3-0
Heracles Almelo – FC Dordrecht 3-0
GVVV – PSV 1-2 (na verlenging)

Donderdag 19 december
FC Groningen – FC Utrecht 0-1
SC Cambuur – Feyenoord 1-2

Uitslagen eerste ronde:

Dinsdag 29 oktober 2019
Vitesse – De Graafschap 2-0
FC ‘s-Gravenzande – SteDoCo 1-3
IJsselmeervogels – FC Den Bosch 3-0
Koninklijke HFCTelstar 1-2
Achilles Veen – Roda JC 0-2
GVVV – Helmond Sport 2-1
Excelsior Rotterdam – NEC 4-2 (na verlenging)
Almere City FC – Go Ahead Eagles 1-3
Rijnsburgse BoysFC Eindhoven 0-4
FC Dordrecht – MVV 3-1
Hoek – PEC Zwolle 0-3
NAC Breda – FC Emmen 3-2
GOES – Cambuur 0-5
Flevo Boys – Katwijk 0-3
OSS ’20 – TOP Oss 1-2
De Treffers – FC Twente 0-2

Woensdag 30 oktober 2019
Heracles Almelo – RKC Waalwijk 4-3
Groene Ster – VVV-Venlo 2-2 (Groene Ster wint na strafschoppen 4-2)
HV & CV Quick – Willem II 0-4
Harkemase BoysFC Groningen 1-2
Excelsior Maassluissc Heerenveen 0-3
Sparta Nijkerk – Fortuna Wormerveer 5-2
Spakenburg – ASWH 2-0
AFC – ODIN ’59 3-3 (ODIN’59 wint na strafschoppen 2-4)
Ajax (amateurs) – OFC 2-2 (OFC wint na strafschoppen 2-3)
Sparta Rotterdam – FC Volendam 1-0

Donderdag 31 oktober
Fortuna Sittard – ADO Den Haag 3-0
Excelsior ’31 – FC Utrecht 1-4

Uitslagen tweede voorronde – september 2019

Quick BoysKatwijk 2-3 (na verlenging)
Achilles VeenHHC Hardenberg 1-1 (Achilles Veen wint na strafschoppen 12-11)
VVOG – Ajax (am) 0-2
GVVVKozakken Boys 2-1
ASWH – TEC 5-1
Scheveningen – Harkemase Boys 0-1
ODIN’59 – Barendrecht 4-3 (na verlenging)
Noordwijk – Rijnsburgse Boys 1-3 (na verlenging)
Blauw Geel’38 – De Treffers 0-1
Westlandia – OFC 2-2 (OFC wint na strafschoppen)
Spakenburg – SDO 2-0
OSS’20 – Jodan Boys 5-1
Groene Ster – Kloetinge 2-0
Dongen – Excelsior’31 1-2
DUNO – Quick 2-3
EVV – Flevo Boys 0-0 (Flevo Boys wint na strafschoppen)
Silvolde – GOES 2-3
ADO’20 – Fortuna Wormerveer 0-2

Uitslagen eerste voorronde – zaterdag 17 augustus 2019

HSC’21 – SteDoCo 2-4
Blauw Geel’38 – Sliedrecht 2-1
Westlandia – HSV De Zuidvogels 2-0
Mierlo Hout – Flevo Boys 2-3
VEV’67 – Silvolde 0-3
DOVO – OFC 2-4
Drachtster Boys – Dongen 0-4
Ter LeedeFortuna Wormerveer 1-4
Huizen – Goes 2-3
SDO – ARC 1-0
Groene Ster – Winsum 5-0
ODIN’59 – Gemert 3-1
sv TOP – Hoek 2-6
Achilles Veen – Hercules 6-0
DVS’33 – Quick 1-1 (Quick wint na strafschoppen)
VVOG – RKSV Minor 3-0
Vroomshoopse Boys – EVV 0-4
Barendrecht – Wittenhorst 6-0
ADO’20 – ONS Sneek uitgesteld
VVSB – Harkemase Boys 2-4
Rijnvogels – OSS’20 0-4
Hoogland – Jodan Boys 1-3
FC ‘s-Gravenzande – RKSV Heeze 2-0
Kloetinge – FC Lienden 1-0
Rohda Raalte – Duno Doorwerth 1-2
Sparta Nijkerk – UNA 3-2
Excelsior’31 – DEM 2-1
FC LisseAjax (am) 1-2

- Advertentie -
GERELATEERDE ARTIKELEN
- Advertisment -

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD

Recente REACTIES