HomeCompetitiesDerde DivisieNieuwe data voor inhaalduels vastgesteld door KNVB

Nieuwe data voor inhaalduels vastgesteld door KNVB

Los van de voor het seizoen vastgestelde programma’s (27/28 november, 4/5 december en 11/12 december) heeft de KNVB een aantal eerder afgelaste wedstrijden opnieuw vastgesteld. Een deel daarvan is voorzien voor het in het programma opgenomen “inhaalweekend” van 18 en 19 december, maar er zijn ook al een aantal wedstrijden midweeks vastgesteld.
Uiteraard is het onderstaande afhankelijk van de vraag of straks het voetbal al dan niet weer volledig plat wordt gelegd, maar hier onder dat voorbehoud een overzicht van wat er in ieder geval voorzien is in november en december.

Tweede divisie:
Dinsdag 30 november:
20.00 uur: GVVV – AFC
20.00 uur Kozakken Boys – De Treffers
Zaterdag 18 december:
15.00 uur: Jong FC Volendam – Quick Boys
15.30 uur: HHC Hardenberg – Excelsior Maassluis

Derde divisie zaterdag:
Dinsdag 30 november:
20.00 uur: DOVO – Excelsior 31
20.00 uur: Sportlust 46 – ODIN 59
20.00 uur: Barendrecht – SteDoCo
20.00 uur: VVSB – HSV Hoek
Zaterdag 18 december:
14.30 uur: VVOG – BVV Barendrecht
14.30 uur: HSV Hoek – DVS ‘33
14.30 uur: ACV – GOES
14.30 uur: SteDoCo – VVSB

Derde divisie zondag:
Woensdag 1 december :
20.00 uur: ADO 20 – Gemert
Zondag 19 december:
14.00 uur: USV Hercules – HSC ‘21

Hoofdklasse A Zaterdag:
Dinsdag 30 november:
20.00 uur: Poortugaal – Rijnvogels
20.00 uur: SC Feyenoord – Achilles Veen
20.00 uur: RKZVC – Minor
Zaterdag 18 december:
14.00 uur: DHSC – ’s Grvenzande

Hoofdklasse B Zaterdag:
Dinsdag 30 november:
20.00 uur: SV Urk – ONS Sneek
20.00 uur: Flevo Boys – Swift
20.00 uur: DETO Twenterand – HZVV
20.15 uur: Buitenpost – Berkum
Zaterdag 18 december:
14.30 uur: NSC – Genemuiden
15.00 uur: HZVV – Eemdijk

Hoofdklasse A Zondag:
Donderdag 2 december
20.00 uur: TAC 90 – SDO
Zondag 19 december:
14.00 uur: v.v. Hoogeveen – Velsen

Hoofdklasse B Zondag:
Donderdag 2 december:
20.00 uur: Orion – OJC Rosmalen
Zondag 19 december:
14.00 uur: Orion – SV Meerssen
14.00 uur: Silvolde – EHC Norad
14.00 uur: RKZVC – Minor

Theo Uphus

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.