Mo el Abdellaoui is ook komend seizoen verantwoordelijk voor de verrichtingen van het eerste elftal van Magreb’90. De vraag is echter of de club uit Utrecht vanaf de zomer van 2018 deze naam nog wel zal dragen. De leden van de club stemmen binnenkort over dit vraagstuk, meldt RTV Utrecht.
Club voor iedereen
Voorzitter Amenchar gaf tegenover de regionale website tekst en uitleg over de ontwikkelingen rondom het al dan niet wijzigen van de clubnaam. ,,We willen een club waar iedereen zich thuis voelt. Met Magreb richten we ons alleen op de Marokkaanse gemeenschap. Maar we willen een club zijn voor iedereen.”
Selectie
Magreb’90 presenteerde zondag een selectie van 41 spelers. Dit voor het eerste en tweede elftal van de club. De voorzitter maakte kenbaar dat de club in het seizoen 2018/2019 mee wil draaien in het linkerrijtje van de hoofdklasse.