IJsselmeervogels verloor afgelopen weekend van Eemdijk met 4-3 en testte proefspeler Morad el Haddouti. Hij is een rechtsbuiten die ook uitkwam voor RKC Waalwijk. Hij stond een jaar op non-actief en moet voor aanvallende versterking zorgen. Morad is geboren in Nijmegen en speelde in de jeugdopleiding van NEC.
De goals voor de Vogels werden gemaakt door Khalid Tadmine, Kian Visser en Youssef Blel. Het was pas het eerste oefenduel van de Vogels na twee weken training. Na de rust werd veelvuldig gewisseld en kwam er mede door de entree van Wessel Boer meer lijn in het spel.
Het duel in de 77ste minuut gestaakt door ernstige hoofdblessures van Klaas Bout (Eemdijk) en Pim ten Have (IJsselmeervogels).