Renco van Eeken is bezig aan zijn laatste maanden als speler van Eemdijk en zal vervolgens zijn voetbalschoenen opbergen in de kast. De middenvelder besloot zijn voetballoopbaan te beëindigen vanwege aanhoudend blessureleed, zo staat te lezen op de officiële website van zijn huidige vereniging.
In de zomer van 2018 maakte Van Eeken de overstap van ONS Sneek naar Eemdijk. Eerder was hij onder andere actief voor Nieuw Buinen, Oranje Nassau, HHC Hardenberg, ACV en het Australische South Melbourne. Op de website van Eemdijk gaf Jan van Twillert, manager technische zaken, tekst en uitleg over de keuze van de routinier. ,,Helaas is de samenwerking niet zo gelopen als op voorhand werd gehoopt. Renco heeft vooral dit seizoen te kampen met veelvuldig blessureleed, waardoor het mentaal zwaar is voor hem. De motivatie om elke keer weer terug te vechten en fit te blijven, werd minder. Deze beslissing kan ik dan ook goed begrijpen.”
SELECTIENIEUWS | Renco van Eeken (33) na dit seizoen met voetbalpensioen 🛑 #BedanktRenco LEES MEER➡ https://t.co/94FxOkfuSe pic.twitter.com/RNZ6XMOYPb
— V.V. Eemdijk (@VVEemdijk) February 19, 2020