woensdag, 9 september 2026
Voetbal247.nlCompetitiesEerste DivisieLukkien niet tevreden met gang van zaken bij FC Den Bosch

Lukkien niet tevreden met gang van zaken bij FC Den Bosch

Dick Lukkien is allesbehalve tevreden over de gang van zaken bij FC Den Bosch. Lukkien, trainer van FC Emmen, moet maandag opnieuw naar Brabant. Vrijdag werd de wedstrijd nog afgekeurd wegens een kapot kunstgrasveld in De Vliert. 

Het veld wordt in de middag gekeurd door de KNVB. ,,Bij Den Bosch gaan ze ervan uit dat het veld in orde is. Maar ja, dat dachten ze vrijdag ook. We doen er nu lacherig over, al is het natuurlijk van de zotte. Ook kunstgras moet onderhouden worden”, aldus Lukkien tegenover Dagblad van het Noorden.

Lukkien begrijpt niet dat de problemen niet zijn opgelost.,,Ik vond het veld van Den Bosch vorig jaar al niet al te best en nu lijkt het echt afgeschreven te kunnen worden. Dan moet zo’n club zich kapot schamen. Dit soort velden verwacht je misschien op Tuvalu, waar Foppe de Haan een paar jaar geleden werkte. Maar toch niet hier in Nederland?”

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD