dinsdag, 5 december 2023
Voetbal247.nlClubsKozakken BoysKozakken Boys laat opnieuw speler tussentijds vertrekken

Kozakken Boys laat opnieuw speler tussentijds vertrekken

Kozakken Boys laat na Raily Ignacio en Berry Sonnenschein opnieuw een speler deze winterstop vertrekken. In goed overleg werd besloten het contract van doelman Djordi van der Wiel te ontbinden.

Speelminuten
De 18-jarige doelman komt nauwelijks aan speelminuten bij de club en wilde daarom vertrekken. De Werkendammers stemden in met dat verzoek, mede omdat de A-selectie reeds drie ervaren doelmannen heeft.

Debuut
Van der Wiel debuteerde vorig seizoen onverwachts al op 17-jarige leeftijd vanwege blessureleed bij de andere doelmannen. De sluitpost speelde onder meer tegen GVVV, Spakenburg, UNA en HHC Hardenberg. De talentvolle doelman, die nog een contract had tot het einde van dit seizoen, gaat op zoek naar een nieuwe club waar hij het seizoen kan afmaken.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD