Koninklijke HFC elftalfoto 2016-2017

Trainer: Ted Verdonkschot

Sportpark Spanjaardslaan
Emauslaan 2
2012 PH Haarlem
Telefoon: 023-5287085
Capaciteit: 1.500

Kampioen van Nederland: 3 (1890, 1893, 1895)
Winnaar KNVB Beker: 3 (1904, 1913, 1915)
Kampioenschappen in Topklasse: –
Kampioenschappen in Hoofdklasse: 1 (2014)
2015-2016: 3e in Topklasse Zondag

Website: konhfc.nl

Selectie Koninklijke HFC 2016-2017

Keeper

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Tom Boks3200000
Gerard van Rossum200000
Bram Verhage000000

Verdediger

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Wessel Boer2320700
Jeroen Drost000000
Youri Duisterhof000000
Danny Hols3100700
Andre Morgan1100000
Carlos Opoku34141200
Michael Timisela2831401
Vincent Volkert2800700
Oscar Wilffert2900310

Middenvelder

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Nigel Castien2003500
Roy Castien300000
Jeroen de Bruijn000000
Kevin de Visser3040500
Erolind Derguti900000
Jacob Noordmans2640200
Jeffrey Sam-Sin2011100

Aanvaller

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Koen Beeren2262000
Vince de Kwant810000
Pieter Bas den Hartigh000000
Robin Eindhoven600100
Wouter Haarmans2520000
Puck Postma200000
Kevin Sterling3160301
Gertjan Tamerus3162300
Tim van Soest1201200

Koninklijke HFC 2016-2017

DatumWedstrijdTijd/resultaten
2016-08-13 15:00:5213 augustus 2016 Kozakken Boys — Koninklijke HFC2 - 2
2016-08-21 14:00:0921 augustus 2016 Koninklijke HFC — FC Lienden1 - 1
2016-08-28 14:00:0828 augustus 2016 Koninklijke HFC — UNA0 - 2
2016-09-04 14:30:564 september 2016 AFC — Koninklijke HFC3 - 1
2016-09-11 14:00:5811 september 2016 Koninklijke HFC — VVSB0 - 0
2016-09-18 14:00:1018 september 2016 Jong AZ — Koninklijke HFC5 - 1
2016-09-24 15:00:0824 september 2016 Koninklijke HFC — Spakenburg5 - 1
2016-10-01 15:00:201 oktober 2016 GVVV — Koninklijke HFC3 - 1
2016-10-09 14:00:109 oktober 2016 Koninklijke HFC — TEC1 - 0
2016-10-15 14:30:2515 oktober 2016 Barendrecht — Koninklijke HFC3 - 3
2016-10-29 15:00:0429 oktober 2016 Koninklijke HFC — Katwijk3 - 4
2016-11-05 15:00:055 november 2016 Jong Sparta — Koninklijke HFC2 - 2
2016-11-12 14:30:0612 november 2016 Koninklijke HFC — HHC Hardenberg1 - 0
2016-11-20 14:00:2520 november 2016 Jong Vitesse — Koninklijke HFC2 - 0
2016-11-26 14:30:4026 november 2016 Excelsior Maassluis — Koninklijke HFC0 - 3
2016-12-04 14:00:154 december 2016 Koninklijke HFC — De Treffers1 - 2
2016-12-10 15:00:3610 december 2016 Jong FC Twente — Koninklijke HFC1 - 1
2016-12-17 14:00:1417 december 2016 Koninklijke HFC — Kozakken Boys4 - 0
2017-01-22 14:30:0422 januari 2017 UNA — Koninklijke HFC0 - 1
2017-02-05 14:00:345 februari 2017 VVSB — Koninklijke HFC3 - 0
2017-02-19 14:00:4719 februari 2017 TEC — Koninklijke HFC2 - 0
2017-02-25 14:00:2725 februari 2017 Koninklijke HFC — Jong AZ0 - 1
2017-03-05 14:00:305 maart 2017 Koninklijke HFC — Jong Vitesse3 - 1
2017-03-12 14:00:2312 maart 2017 Koninklijke HFC — AFC2 - 0
2017-03-18 15:30:0418 maart 2017 Spakenburg — Koninklijke HFC1 - 2
2017-03-25 15:00:0225 maart 2017 Koninklijke HFC — GVVV1 - 1
2017-04-01 15:00:091 april 2017 Katwijk — Koninklijke HFC1 - 0
2017-04-08 14:00:178 april 2017 Koninklijke HFC — Jong Sparta1 - 1
2017-04-15 15:00:3015 april 2017 FC Lienden — Koninklijke HFC0 - 2
2017-04-17 16:00:2517 april 2017 Koninklijke HFC — Barendrecht4 - 1
2017-04-22 15:30:4822 april 2017 HHC Hardenberg — Koninklijke HFC1 - 1
2017-04-29 15:00:5629 april 2017 Koninklijke HFC — Excelsior Maassluis1 - 2
2017-05-06 18:00:306 mei 2017 De Treffers — Koninklijke HFC3 - 1
2017-05-13 18:00:1613 mei 2017 Koninklijke HFC — Jong FC Twente0 - 1

Voetbal247 Nieuwsbrief

Volg ons ook via

Voetbal247.nl

Voetbal247.nl, EersteDivisie.org, TweedeDivisie.org en DerdeDivisie.org worden uitgegeven en beheerd door Newsfactory.

Meer over ons