SC Cambuur en Feyenoord leken donderdagavond af te stevenen op een verlenging, maar in de slotfase wisten de Rotterdammers het duel alsnog te beslissen (1-2). De winnende treffer kwam op naam van Marcos Senesi die daar echter wel de nodige hulp bij nodig had van SC Cambuur-speler Doke Schmidt.
In de eerste helft kreeg de ploeg uit Leeuwarden de beste kansen. Feyenoord-doelman Kenneth Vermeer eiste in deze fase van de wedstrijd een hoofdrol voor zich op en hield zijn ploeg in de race. Een keer had hij de hulp nodig van de paal, die was een sta in de weg toen Erik Schouten met een kopbal de sluitpost leek te passeren.
In de tweede helft werd Feyenoord gevaarlijker en nadat even daarvoor Jorgensen na een goede aanval de bal naast schoot was het in de 67ste minuut Steven Berghuis die de bal in de bovenhoek schoot (0-1), Acht minuten later was het echter al weer gelijk toen Robin Maulun de toegekende strafschop binnen wist te werken (1-1). In de slotfase viel de 1-2 alsnog door Senesi.


