KNVB Beker 2016-2017

KNVB Beker

Het volledige speelschema van de KNVB Beker 2016-2017 voor de clubs uit de Tweede Divisie en de Derde Divisie.

Met de invoering van de voetbalpiramide is ook de opzet van de KNVB Beker iets gewijzigd. We waren gewend aan de opzet met een eerste ronde voor de amateurs, waarna de profclubs in de tweede ronde instroomden. Dit is vanaf 2016-2017 anders.

Er worden twee voorrondes gehouden, waarna vervolgens in de eerste ronde de profclubs instromen. De twee kampioenen van de Topklasse én de zes periodekampioenen van de Topklasse Zaterdag en Zondag stromen eveneens in de eerste ronde in. De clubs uit de voormalige Topklasse, die in de Tweede Divisie spelen, stromen allemaal pas in de Tweede Voorronde in. De clubs die zich via de play-offs hebben geplaatst voor de Derde Divisie moeten wel in actie komen vanaf de eerste voorronde.

Eerste Voorronde

Dinsdag 16 augustus

Staphorst – AZSV 1-2

Woensdag 17 augustus

OFC – Flevo Boys 2-1
WV-HEDW – Quick’20 0-3
AFC’34 – Bennekom 4-1
Velsen – vv Groningen 0-1
FC LisseDe Dijk 1-3
Schaesberg – Kloetinge 3-1 n.v.
Quick – Oranje Wit 2-0
OJC Rosmalen – Oranje Nassau 3-0
Noordwijk – UDI’19 4-5 n.v.
Avanti’31 – SVZW 0-2
RKZVC – Achilles Veen 0-4
Groene Ster – FC Rijnvogels 0-2 n.v.
ASWH – Chevremont 2-1
Be Quick 1887 – RVVH 0-2
VVOG – Halsteren 1-1, 3-5 na penalty’s
Jodan Boys – Swift 1-1, 4-2 na penalty’s
SteDoCoHuizen 0-2

Tweede Voorronde

Dinsdag 23 augustus

Quick BoysIJsselmeervogels 0-2

Woensdag 24 augustus

VVSBHercules 2-0
Scheveningen – GVVV 5-2
AFCKozakken Boys 1-5
AFC’34 – FC Rijnvogels 2-6
DongenOFC 2-1
Quick’20JVC Cuijk 1-3
Magreb’90 – Harkemase Boys 5-5,  Harkema w.n.s.
Halsteren – Capelle 0-3
Schaesberg – HSC’21 2-3
DVS’33 Ermelo – AZSV 4-2
UNA ODIN’59 3-2
HBS – Achilles Veen 2-3
Quick – EVV 0-1 n.v.
OJC Rosmalen – vv Groningen 5-1
ONS SneekDe Dijk 1-2
RVVH – ASWH 0-2
Barendrecht – Juliana’31 3-1
UDI’19 – Rijnsburgse Boys 0-1
HuizenWestlandia 3-3, Huizen wns
Jodan Boys – SVZW 3-0

Eerste Ronde

Dinsdag 20 september

Rijnsburgse Boys – Almere City 0-2
Capelle – FC Groningen 0-4
FC Rijnvogels – SC Cambuur 0-1
Scheveningen – FC Emmen 1-2
JVC Cuijk – Telstar 1-3
NAC Breda – VVV-Venlo 0-2
EVV – RKC Waalwijk 0-3
FC Den Bosch – FC Eindhoven 2-3
Barendrecht – Excelsior 0-1
IJsselmeervogels – Achilles’29 3-1
Kozakken Boys – Helmond Sport 3-0
HHC Hardenberg – Jodan Boys 1-1, Jodan Boys wns
FC Volendam – MVV 3-3, Volendam wns
sc Heerenveen – De Graafschap 5-1 n.v.

Woensdag 21 september

Dongen – Go Ahead Eagles 1-3
PSV – Roda JC 4-0
Achilles Veen – VVSB 1-4
UNAHuizen 1-0
De TreffersASWH 0-3
Spakenburg – Fortuna Sittard 2-1
Koninklijke HFCOJC Rosmalen 6-1
DVS’33 Ermelo – PEC Zwolle 1-4
Sparta – FC Dordrecht 3-1
FC Lienden – AZ 1-4
KatwijkHarkemase Boys 2-1
Excelsior Maassluis – Heracles Almelo 1-3 na verlenging
NEC – ADO Den Haag 1-1, ADO wint na penalty’s
Ajax – Willem II 5-0

Donderdag 22 september

FC Twente – FC Utrecht 1-3
De Dijk – Vitesse 2-7
HSC’21TEC 1-5
Feyenoord – FC Oss 4-1

Tweede Ronde

Dinsdag 25 oktober

VVSB – Katwijk 3-0
TEC – SC Cambuur 0-4
ADO Den Haag – Telstar 2-1
Go Ahead Eagles – Jodan Boys 1-2
FC Volendam – Almere City 2-1 n.v.
SpakenburgASWH 2-3 n.v.
Sparta – PSV 4-1

Woensdag 26 oktober

Kozakken Boys – Ajax 1-6
Heracles Almelo – UNA 5-0
IJsselmeervogelsKoninklijke HFC 3-1
AZ – FC Emmen 1-0
Vitesse – RKC Waalwijk 4-1
FC Utrecht – FC Groningen 1-0
Feyenoord – Excelsior 4-0

Donderdag 27 oktober

PEC Zwolle – VVV-Venlo 2-1
FC Eindhoven – sc Heerenveen 1-2

Derde Ronde

Dinsdag 13 december

FC Volendam – VVSB 4-1
IJsselmeervogels – sc Heerenveen 0-1

Woensdag 14 december

PEC Zwolle – FC Utrecht 1-2
AZ – ASWH 2-0
Vitesse – Jodan Boys 4-0
Feyenoord – ADO Den Haag 5-1

Donderdag 15 december

SC Cambuur – Ajax 2-1
Heracles Almelo – Sparta 0-3

Kwartfinale

Dinsdag 24 januari




FC Volendam – Sparta

Woensdag 25 januari

FC Utrecht – SC Cambuur
AZ – sc Heerenveen

Donderdag 26 januari




Vitesse – Feyenoord