Volg ons

Exclusief

KALENDER | Overzicht voorbereiding zomer 2018

KALENDER | Overzicht voorbereiding zomer 2018

Het seizoen 2018-2019 nadert. De komende weken bereiden clubs uit de Eerste Divisie, Tweede Divisie en Derde Divisie zich voor op de competitie. Voetbal247.nl biedt een uitgebreid overzicht van de geplande oefenduels per dag. Aanvullingen of verbeteringen? Mail ons!

Dinsdag 10 juli
17.30 Zulte Waregem – RKC Waalwijk (Petegem (Bel))
19.00 Voorwaarts Twello – Go Ahead Eagles
19.00 NEC – Al Gharafa (Weurt)
19.30 RKVVL/Polaris – MVV (Maastricht)
19.30 Telstar – FC Lisse

Woensdag 11 juli
18.30 Roda JC – Alemannia Aachen
19.00 Regioteam Kootstertille – SC Cambuur
19.00 Dongen-Willem ll
19.30 Purmersteijn – FC Volendam (Purmerend)

Donderdag 12 juli
19.30 FC Rijnvogels – Katwijk
20.00 HSC’21 – DOS’37

Vrijdag 13 juli
19.00 vv Alverna – NEC
19.30 MVV – Wattenscheid 09
nnb SC Genemuiden – ACV

Zaterdag 14 juli
13.00 Jong PSV – Darlington FC
14.00 TOP Oss – FC Dordrecht
14.00 Al Khor – Jong Sparta (in Garderen)
14.30 Zeerobben – ONS Sneek
16.00 RKVV Bergeijk – FC Eindhoven
16.00 SV Brandevoort – Helmond Sport
16.00 NAC Breda – Sparta (Sint Willebrord)
15.00 Nooit Gedacht Geffen – FC Den Bosch
17.00 SC Cambuur – Almere City (Franeker)
18.00 Roda JC – Team VVCS
18.00 Grasshoppers – FC Volendam (Hoogwoud)
19.00 Sallands Streekteam – Go Ahead Eagles (Heeten)
19.00 Helderse Selectie – Jong AZ (Den Helder)

Dinsdag 17 juli
17.30 TOP Oss – Al Gharafa (Herpen)
19.00 KFC Uerdingen – FC Einhoven (Julich-Barmen (Dui))
nnb ADO Den Haag – FC Dordrecht (locatie n.n.b.)
nnb AFC – Almere City FC

Woensdag 18 juli
14.00 Jong FC Utrecht – Jong NEC (locatie onbekend)
15.00 FC Emmen – Jong AZ
18.00 Maccabi Haifa – RKC Waalwijk (Baarlo)
19.00 FC Den Bosch – MVV
19.00 SC Heerenveen – FC Twente
19.30 Jong SC Cambuur – ONS Sneek
nnb Maccabi Haifa – Sparta (besloten, tijd en locatie onbekend)

Donderdag 19 juli
17.00 Telstar – FC Dordrecht (FC Den Helder)
20.00 Helders Elftal – NEC (FC Den Helder)
19.00 Heracles – Jong Ajax (Hengevelde)

Vrijdag 20 juli
19.00 SC Cambuur – De Graafschap (SV Wissel, Epe)
19.00 FC Eindhoven – Roda JC
19.00 Go Ahead Eagles – Excelsior (Terwolde)
19.30 FC Volendam – Almere City

Zaterdag 21 juli
14.00 Jong PSV – Fortuna Dusseldorf U21
14.30 Gemert – Helmond Sport
14.30 ADO Den Haag – TOP Oss (Laakkwartier, Den Haag)
14.30 Noordwijk – City Pirates (België)
15.00 IJsselmeervogels – OFC
16.00 Al -Jazira – EVV (sportpark Irene, Tegelen)
16.00 De Treffers – VVV Venlo
16.00 vv Oosterhout – RKC Waalwijk
16.30/19.30 FC Dordrecht – Helders Elftal/NEC (FC Den Helder)
17.00 Selectie Regio Zuid – FC Lienden (in Zoelen)
18.00 HHC Hardenberg – RKZVC
nnb DVS’33 – AFC / Hercules?

Dinsdag 24 juli
19.00 SC Cambuur – Jong Vitesse (SV Wissel, Epe)
19.00 GVVV – FC Den Bosch
19.00 NEC – Kayserispor
19.00 Heracles – FC Volendam
19.30 Koninklijke HFC – Jong AZ (Haarlem)
20.00 GVVV – FC Den Bosch

Woensdag 25 juli
19.00 FC Eindhoven – Bristol Rovers (Leende)
19.00 Willem II – Sparta (Oisterwijk)
19.00 FC Twente – FC Emmen

Vrijdag 27 juli
19.00 NEC – RKC Waalwijk (Weurt)
19.30 VVV Venlo – FC Twente
19.30 EVV – vv Bocholt
20.00 MVV – Plymouth Argyle
20.00 Jong Sparta – FC Lienden

Zaterdag 28 juli
14.00 De Treffers – DVS ’33
14.00 Darmstadt 98 – Roda JC
14.00 OJC Rosmalen – Jong NEC
14.30 FC Volendam – FC Dordrecht
14.30 Rijnsburgse Boys – Spijkenisse
14.30 Kozakken Boys – Quick Boys
14.30 Noordwijk – Excelsior Maassluis
14.30 Koninklijke HFC – Jong Ajax
14.30 GVVV – Capelle
14.30 Jong FC Groningen – HHC Hardenberg
14.30 DOVO – SteDoCo
15.00 Barendrecht – Hercules
15.00 Spakenburg – De Meern
15.00 IJsselmeervogels – De Graafschap
17.00 Telstar – ADO ’20
nnb AFC – ODIN ’59
nnb TOP Oss – Hoek (Open Dag)
nnb Almere City – Go Ahead Eagles (locatie n.n.b.)
nnb ASWH – TEC
nnb Vlissingen – Goes

Zondag 29 juli
nnb JVC Cuijk – FC Den Bosch

Dinsdag 31 juli
14.00 Schalke 04 II – Jong FC Utrecht (locatie onbekend)
19.00 OJC Rosmalen – FC Den Bosch
19.00 Al Jazira – FC Eindhoven (Overasselt)
19.30 Rijnsburgse Boys – Ter Leede
19.30 OJC Rosmalen – FC Den Bosch
20.00 ASWH – FC Dordrecht (Hendrik Ido Ambacht)
20.00 Eemdijk – Swift
20.00 VVSB – Quick Boys
20.00 SteDoCo – FC Lienden
20.00 Jong Sparta – SJC
20.00 Spakenburg – Jong Volendam
20.00 IJsselmeervogels – DOVO
20.00 GVVV – Hercules
20.00 Kozakken Boys – SC Feyenoord
20.00 Excelsior Maassluis – HBS

Woensdag 1 augustus
19.00 ODIN ’59 – HHC Hardenberg (in Hierden)
19.00 VVOG – Hierden (Veluwade in Hierden)
20.00 De Treffers – ??

Donderdag 2 augustus
20.00 Minor – EVV

Vrijdag 3 augustus
13.00 Jong PSV – Jong AZ
14.30 Jong FC Utrecht – Almere City (locatie onbekend)
19.00 NEC – JVC Cuijk (locatie onbekend)
nnb JVC Cuijk – NEC

Zaterdag 4 augustus
12.00 Leones – FC Lienden (in Beneden Leeuwen)
13.00 Sparta Rotterdam – SC Cambuur
14.00 Staphorst – Harkemase Boys
14.30 FC Dordrecht – Katwijk
14.30 Rijnsburgse Boys – SC Feyenoord
14.30 De Treffers – TOP Oss
14.30 Ter Leede – VVSB
14.30 Goes – Jong Sparta
14.30 DOVO – GVV Unitas
14.30 DVS’33 – Jong PEC Zwolle
14.30 SteDoCo – Sparta Nijkerk
14.30 Scheveningen – GVVV
14.30 Excelsior Maassluis – OFC
15.00 Quick Boys – Jodan Boys
15.00 VVOG – HHC Hardenberg (Veluwade)
15.00 Eemdijk – Spakenburg (14.30 ?)
15.00 Hercules – SDO
15.00 IJsselmeervogels – Spijkenisse
15.00 Go Ahead Eagles – FC Emmen (Terwolde)
16.00 NAC Breda – FC Eindhoven (Boeimeer)
16.00 PEC Zwolle – RKC Waalwijk
16.00 UNA – Vlissingen
16.00 Jong NEC – Koninklijke HFC
16.00 VVV Venlo – FC Volendam
16.00 HZVV/MASV – HHC Hardenberg (in Staphorst)
17.00 De Kennemers – Telstar (Beverwijk)
18.00 OJC Rosmalen – Jong FC Den Bosch
19.00 vv Bunde – MVV
19.00 Roda JC – FC Den Bosch
nnb Jong FC Groningen – Kozakken Boys
nnb AFC – Noordwijk
nnb ASWH -Westlandia

Dinsdag 7 augustus
19.00 UNA – FC Eindhoven (Veldhoven)
19.30 MVV – Spouwen Mopertingen
19.30 IJsselmeervogels – Sparta Nijkerk
19.30 Jong Sparta – Hoek
19.30 Aalsmeer – Eemdijk
19.30 SC Feyenoord – ASWH
20.00 Ter Leede – Katwijk
20.00 Excelsior Maassluis – Spijkenisse
20.00 Westlandia – Rijnsburgse Boys
20.00 Excelsior ’31 – HHC Hardenberg
20.00 Quick Boys – OFC
20.00 Hercules – DOVO
20.00 Scheveningen – SJC
20.00 De Treffers – Jong NEC
20.00 Achilles Veen – OJC Rosmalen
20.00 OSS ’20 – GVVV
20.00 Kozakken Boys – Sportlust ’46
nnb FC Lisse – FC Volendam
nnb UNA – FC Eindhoven
nnb ADO’20 toernooi (met oa Kon HFC)

Woensdag 8 augustus
19.00 N.I.V.O Sparta – FC Den Bosch (Zaltbommel)
19.30 VVOG – Urk (Zuiderzee Cup)
20.00 Spakenburg – DVS ’33
20.00 JVC Cuijk – Baniyas
toernooi ADO ’20 met oa AFC

Donderdag 9 augustus
19.00 FC Eindhoven – Sharjah FC
19.30 SV Meerssen – EVV
20.00 HHC – Harkemase Boys (Staphorst)
toernooi ADO ’20 met oa AFC

Vrijdag 10 augustus
19.00 Go Ahead Eagles – Sparta
20.00 Kozakken Boys – RKC Waalwijk (Werkendam)
nnb UNA: Deelname toernooi Gemert

Zaterdag 11 augustus
11.00 Quick ’20 – Excelsior’31
14.00 Quick Boys – USV Hercules
14.00 Staphorst – HHC Hardenberg
14.30 Oranje Wit – FC Dordrecht (sportpark Stadspolders, Dordrecht)
14.30 FC Volendam – Jong AZ
14.30 Marken – Eemdijk
14.30 Noordwijk – Rijnsburgse Boys
14.30 Vlissingen – SteDoCo
14.30 OFC – GVVV
14.30 FC Lienden – FC Breukelen
14.30 Berkum – ONS Sneek
14.30 Kozakken Boys – Leonidas
15.00 VVSB – Jong ADO Den Haag
15.00 Smitshoek – ASWH
15.00 Sparta Nijkerk – Spakenburg
15.30 Katwijk – SJC (open dag)
16.00 HZVV – Harkemase Boys (in Staphorst)
17.00 Quick Boys – Jong Sparta
17.00 Westlandia – Excelsior Maassluis
17.30 FC Lienden – Jong Vitesse
17.30 DVS ’33 – IJsselmeervogels (op Ebbenhorst, Nijkerk)
18.00 EVV – Sportclub Susteren (bij Conventus’03)
18.00 HSC’21 – RKZVC
18.00 OJC Rosmalen – Nemelaer
nnb FC Lisse – Ter Leede
nnb Scheveningen – RKAVV
nnb DOVO – Jodan Boys
nnb Flevo Boys – ACV
nnb ADO’20 toernooi (met oa Kon HFC)
nnb Goes – Hoek

Zondag 12 augustus
nnb UNA: Deelname toernooi Gemert

Dinsdag 14 augustus
19.30 Katwijk – Quick
19.30 Koninklijke HFC- Jong ADO Den Haag
19.30 ASWH – IFC
19.30 Achilles 1894 – HHC Hardenberg (in Assen)
20.00 Rijnsburgse Boys – SJC
20.00 FC Rijnvogels – VVSB
20.00 Jong Sparta – Olympia
20.00 SteDoCo – GRC 14
20.00 Eemdijk – DTS
20.00 ONS Sneek – WHC
20.00 Hercules – Spakenburg
20.00 HSC’21 – AZSV
20.00 VVOG – IJsselmeervogels
20.00 Scheveningen – XerxesDZB
20.00 OJC Rosmalen – Kozakken Boys
20.30 FC Lienden – RKHVV
nnb FC Lisse – SJC
nnb DOVO – DUNO Doorwerth
nnb Quick’20 (deelname Fletcher Top Toernooi)

Woensdag 15 augustus
19.30 Fortuna Wormerveer – Koninklijke HFC
20.00 De Treffers – Jong FC Den Bosch
nnb Oostkapelle – Goes

Zaterdag 18 augustus
14.30 Katwijk – Jong FC Volendam
14.30 Rijnsburgse Boys – USV Hercules
14.30 GVVV – Jong NEC
14.30 XerxesDZB – Jong Sparta
14.30 Kozakken Boys – Achilles Veen (Open Dag)
14.30 Scheveningen – FC Rijnvogels
14.30 HHC Hardenberg – SC Genemuiden
15.00 Excelsior Maassluis – ARC
15.00 VVSB – Noordwijk
15.00 Spakenburg – DUNO Doorwerth (?)
15.00 IJsselmeervogels – FC Rijnvogels
16.00 FC Lienden – DUNO (?)
18.00 De Treffers – ??
18.00 Uno Animo – OJC Rosmalen
nnb SDC Putten – FC Lisse
nnb FC Aalsmeer – AFC
nnb Quick’20 (deelname Fletcher Top Toernooi)
nnb Goes – Staphorst

Zaterdag 19 augustus
mnb Quick’20 (deelname Fletcher Top Toernooi)

Dit overzicht is met de grootste zorg en aandacht samengesteld. Het kan evengoed gebeuren dat er onjuistheden instaan. Aanvullingen of verbeteringen? Mail ons!

Discussieer mee!

Meer over Exclusief