donderdag, juni 1, 2023
Voetbal247.nlDerde DivisieDerde Divisie ZaterdagIJsselmeervogels en ASWH laten punten liggen; Huizen staat laatste plaats af

IJsselmeervogels en ASWH laten punten liggen; Huizen staat laatste plaats af

IJsselmeervogels heeft nagelaten om de koppositie over te nemen van FC Lisse. De Rooien kwam op eigen veld niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Capelle. ASWH ging zelfs hard onderuit bij Jong FC Volendam. Jong Almere City is de nieuwe hekkensluiter.

Lisse houdt één punt marge

Capelle wist op De Westmaat al snel op 0-1 te komen via Olaf van der Sande, maar Ralph Hovestad zorgde voor rust voor de gelijkmaker. Ondanks een groot aantal kansen wist IJsselmeervogels de zege niet meer te pakken. ASWH ging bij Jong Volendam onderuit door twee goals vlak voor rust. Na een uur spelen werd het zelfs 3-0. FC Lisse is daardoor nog altijd koploper met een punt voorsprong op de Vogels en Scheveningen. ASWH staat vierde op twee punten, maar wel met een duel meer gespeeld.

Huizen ziet concurrentie weer in zicht

Onderin deed Huizen goede zaken door met 2-3 te winnen van Jong Almere. Een kwartier voor tijd zorgde Jorik van Ruiswijk voor de winnende goal, net nadat het duel enige tijd stil lag omdat Almere een speler liet invallen die niet op het formulier stond. Huizen heeft nu de aansluiting weer te pakken, want nummers vijftien en zestien Capelle en ODIN’59 staan op twee punten. ODIN’59 verloor bij Jong FC Groningen met 2-1, mede doordat vijf minuten voor tijd een penalty werd gemist. De meest opvallende uitslag van de dag kwam uit Sneek. ONS won met liefst 6-0 van VVOG, met onder meer drie goals van Yumé Ramos. DVS’33 en Harkemase Boys speelden gelijk (1-1).

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD