HHC Hardenberg Elftalfoto 2016-2017

Trainer: Joseph Oosting

Sportpark De Boshoek
Hessenweg 74
7771 RB Hardenberg
Telefoon: 0523-261332
Capaciteit: 4.500

Kampioen van Nederland: –
Kampioenschappen in Topklasse: –
Kampioenschappen in Hoofdklasse: 2 (2007, 2008)
2015-2016: 2e in Topklasse Zaterdag

Website: hhc-hardenberg.nl

Selectie HHC Hardenberg 2016-2017

Keeper

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Sander Danes3300400
Ramon Nijland000000
Jorn-Jan van de Beld000000

Verdediger

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Thomas Bakker2500400
Danny Bouws1100100
Kevin Gortz2701410
Ashwin Manuhutu1300101
Koos Werkman3020500
Hamid Jafar Zarbaf2800300

Middenvelder

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Pim de Jonge2101000
Sargon Gouriye3072400
Tom Heerkes1000200
11-07-2016: Voetbal: Fotopersdag HHC Hardenberg: HardenbergGlenn KobussenGlenn Kobussen3271100
Kevin Mennega000000
Andrej Piljic200000
Boris Rasevic300000
Tiemen van Hezel1900600
Johan Wigger2011200
Hoeseb Yakob000000
Shkodran Metaj2102500
Derian Reinders1350100

Aanvaller

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Jan Hooiveld1821100
Jorn Kremer1211100
Rob van der Leij26101000
Mark Veldmate2612200
Walter Dias Nzasi700000
Jelmer Lamberink200000
Junior Albertus1510100

HHC Hardenberg 2016-2017

DatumWedstrijdTijd/resultaten
2016-08-13 14:30:2613 augustus 2016 HHC Hardenberg — GVVV1 - 2
2016-08-20 15:30:3020 augustus 2016 Spakenburg — HHC Hardenberg1 - 1
2016-08-27 14:30:4927 augustus 2016 HHC Hardenberg — Jong Sparta0 - 0
2016-09-03 15:30:253 september 2016 Katwijk — HHC Hardenberg3 - 3
2016-09-10 18:00:3010 september 2016 HHC Hardenberg — TEC0 - 3
2016-09-17 14:30:5017 september 2016 Barendrecht — HHC Hardenberg2 - 2
2016-09-24 15:30:0324 september 2016 Kozakken Boys — HHC Hardenberg4 - 1
2016-10-01 18:00:511 oktober 2016 HHC Hardenberg — FC Lienden0 - 1
2016-10-08 14:30:448 oktober 2016 Excelsior Maassluis — HHC Hardenberg3 - 0
2016-10-15 18:00:1115 oktober 2016 HHC Hardenberg — De Treffers1 - 3
2016-10-29 14:30:4729 oktober 2016 Jong FC Twente — HHC Hardenberg0 - 1
2016-11-05 14:30:225 november 2016 HHC Hardenberg — Jong Vitesse3 - 1
2016-11-12 14:30:0612 november 2016 Koninklijke HFC — HHC Hardenberg1 - 0
2016-11-19 14:30:5219 november 2016 HHC Hardenberg — Jong AZ1 - 1
2016-11-26 14:30:5426 november 2016 HHC Hardenberg — AFC1 - 0
2016-12-03 18:00:473 december 2016 VVSB — HHC Hardenberg1 - 0
2016-12-10 18:00:3610 december 2016 HHC Hardenberg — UNA2 - 1
2016-12-17 14:30:4617 december 2016 GVVV — HHC Hardenberg0 - 0
2017-01-21 15:00:5121 januari 2017 Jong Sparta — HHC Hardenberg1 - 1
2017-02-04 15:30:184 februari 2017 TEC — HHC Hardenberg2 - 0
2017-02-18 14:30:4618 februari 2017 HHC Hardenberg — Excelsior Maassluis0 - 3
2017-02-25 15:30:2525 februari 2017 HHC Hardenberg — Spakenburg2 - 0
2017-03-04 14:30:494 maart 2017 Jong AZ — HHC Hardenberg1 - 1
2017-03-07 20:00:507 maart 2017 De Treffers — HHC Hardenberg3 - 0
2017-03-11 14:30:5511 maart 2017 HHC Hardenberg — Katwijk2 - 1
2017-03-18 14:30:3718 maart 2017 HHC Hardenberg — Kozakken Boys3 - 3
2017-03-25 15:30:1925 maart 2017 FC Lienden — HHC Hardenberg1 - 1
2017-04-01 14:30:091 april 2017 HHC Hardenberg — Jong FC Twente1 - 2
2017-04-08 14:30:268 april 2017 Jong Vitesse — HHC Hardenberg4 - 2
2017-04-15 14:30:0815 april 2017 HHC Hardenberg — Barendrecht1 - 0
2017-04-22 15:30:4822 april 2017 HHC Hardenberg — Koninklijke HFC1 - 1
2017-04-29 15:30:0629 april 2017 AFC — HHC Hardenberg2 - 4
2017-05-06 18:00:586 mei 2017 HHC Hardenberg — VVSB3 - 1
2017-05-13 18:00:5913 mei 2017 UNA — HHC Hardenberg1 - 2

Voetbal247 Nieuwsbrief

Volg ons ook via

Voetbal247.nl

Voetbal247.nl, EersteDivisie.org, TweedeDivisie.org en DerdeDivisie.org worden uitgegeven en beheerd door Newsfactory.

Meer over ons