maandag, september 25, 2023
Voetbal247.nlHoofdklasseAchilles '29GVVV hoopt dat er zaterdag gevoetbald wordt

GVVV hoopt dat er zaterdag gevoetbald wordt

Het competitieduel in de Tweede Divisie tussen GVVV en Achilles’29 staat op losse schroeven nu de spelers van de laatstgenoemde ploeg in staking zijn.

De ploeg uit Veenendaal hoopt natuurlijk dat het duel gewoon doorgaat. ,,Wij gaan deze week gewoon trainen en ons voorbereiden op de wedstrijd tegen Achilles. Laten we hopen dat we zaterdag gewoon kunnen voetballen”, aldus assistent-trainer Jan Diepeveen van GVVV tegen RTV Utrecht.

Geen salaris

De spelers van Achilles’29 verschenen vanochtend volgens De Gelderlander niet op het trainingsveld omdat ze hun salaris van augustus nog niet binnen hebben. Er zou sprake zijn van een heuse staking, waardoor het nog onzeker is of er komend weekend gevoetbald gaat worden.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD