Jack de Gier zal zeker niet de nieuwe trainer van Cambuur worden. De coach van Almere City FC sluit de overstap naar de Leeuwarders uit, zegt hij tegenover Omroep Flevoland.
De Gier werd, net als Fred Grim, in verband gebracht met Cambuur, dat nog op zoek is naar een nieuwe coach. ,,Ik heb mijn contract bij Almere City FC onlangs verlengd met één seizoen, met een optie voor nog een seizoen. We hebben hier bepaalde plannen en stappen die we willen maken en die stappen passen prima bij mijn carriere”, reageert De Gier op de speculatie dat hij in beeld zou zijn bij Cambuur.
In Leeuwarden kent men De Gier nog als oud-speler. De spits speelde tussen 1991 en 1994 81 duels voor de club en scoorde daarin 32 keer.