FC Eindhoven verliest zeer waarschijnlijk voorzitter Frans Janssen aan PSV. De 46-jarige bestuurder is volgens het Eindhovens Dagblad benaderd om bij PSV de nieuwe commercieel directeur te worden.
Vijfde voorzitter
Aan de Aalsterweg zou dat de zoveelste bestuurlijke verandering in korte tijd betekenen. De club moet op zoek naar de vijfde voorzitter in amper twee jaar tijd. Bovendien vertrokken de afgelopen tijd ook directeur Kees Lepelaars en de technisch verantwoordelijken Hans Smulders en Harm van Veldhoven uit de organisatie van FC Eindhoven.
Uitdaging
Janssen wacht bij PSV de uitdaging om de dalende sponsorinkomsten van een impuls te voorzien, onder meer door een rugsponsor te strikken en het contract met hoofsponsor EnergieDirect te verlengen.