vrijdag, 11 september 2026
Voetbal247.nlClubsBVV BarendrechtBarendrecht-doelman Van Splunter beëindigt carrière

Barendrecht-doelman Van Splunter beëindigt carrière

BVV Barendrecht raakt na dit seizoen doelman Marc van Splunter kwijt. De 26-jarige doelman heeft bij de technische staf aangegeven na dit seizoen zijn keepersloopbaan te beëindigen.

Studie
De sluitpost gaat zich richten op zijn studie en maatschappelijke carrière en kan dat niet meer combineren met zijn rol als doelman op het hoogste amateurvoetbalniveau. Van Splunter is afkomstig uit de jeugdopleiding van Barendrecht.

119 duels
Sinds zeven seizoenen behoort hij tot de hoofdmacht van de club. Bovendien staat hij al vier jaar onder de lat bij de club, waarbij hij inmiddels 119 duels in actie kwam.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD