AFC elftalfoto 2016-2017

Trainer: Ton du Chatinier

Sportpark Goed Genoeg
De Boelelaan 50
1082 LR Amsterdam
Telefoon: 020-6445575
Capaciteit: 2.000

Kampioen van Nederland: –
Kampioenschappen in Topklasse: 1 (2014)
Kampioenschappen in Hoofdklasse: 1 (2010)
2015-2016: 6e in Topklasse Zaterdag

Website: afc.nl

Selectie AFC 2016-2017

Keeper

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Tamba dos Santos100000
Laszlo Sandor700000
Patrick Zonneveld2700001

Verdediger

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Danny Goedkoop610301
Guido Moelee2400100
Sam Nijpels2800400
Jordi van Gelderen1020400
Teun van Zweeden2110500
Marien Willemsen2100000

Middenvelder

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Koen Bosma2894700
Magid Jansen3130500
Johan Kulhan3002200
Daan Sutorius3075200
Glenn van Zoolingen1700100
Jonathan Richard2821100
Mark van den Boogaart1000300

Aanvaller

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Edip Biberoglu1641000
Mallqui Cabezas Narvaez400000
Melvin Grootfaam2727101
Matthijs Jesse29114100
Pepijn Kluin200000
Pieter Koopman2991200
Tom van den Brink2252100
Sem Witteveen200000
Tim Wulffraat700000

AFC 2016-2017

DatumWedstrijdTijd/resultaten
2016-08-14 14:30:5614 augustus 2016 Jong FC Twente — AFC1 - 2
2016-08-21 14:30:0521 augustus 2016 AFC — De Treffers3 - 2
2016-08-28 14:00:3928 augustus 2016 Jong Vitesse — AFC4 - 2
2016-09-04 14:30:564 september 2016 AFC — Koninklijke HFC3 - 1
2016-09-11 14:30:2711 september 2016 AFC — UNA2 - 2
2016-09-17 15:30:3117 september 2016 VVSB — AFC3 - 2
2016-09-25 14:30:4425 september 2016 AFC — TEC3 - 2
2016-10-01 15:30:571 oktober 2016 Spakenburg — AFC1 - 2
2016-10-08 15:00:188 oktober 2016 AFC — Katwijk1 - 1
2016-10-16 14:00:3416 oktober 2016 Jong AZ — AFC2 - 2
2016-10-30 14:30:4530 oktober 2016 AFC — Jong Sparta3 - 2
2016-11-05 15:30:185 november 2016 GVVV — AFC1 - 3
2016-11-12 14:00:2012 november 2016 AFC — Kozakken Boys1 - 4
2016-11-19 18:00:1519 november 2016 FC Lienden — AFC1 - 1
2016-11-26 14:30:5426 november 2016 HHC Hardenberg — AFC1 - 0
2016-12-03 14:00:353 december 2016 AFC — Barendrecht3 - 0
2016-12-10 14:30:1810 december 2016 Excelsior Maassluis — AFC1 - 1
2016-12-18 14:00:1118 december 2016 AFC — Jong FC Twente4 - 0
2017-02-05 14:30:595 februari 2017 UNA — AFC2 - 2
2017-02-18 15:30:5218 februari 2017 Katwijk — AFC1 - 0
2017-02-26 14:30:4726 februari 2017 AFC — Jong Vitesse2 - 6
2017-03-05 14:30:425 maart 2017 AFC — FC Lienden1 - 3
2017-03-08 20:00:348 maart 2017 AFC — Jong AZ0 - 1
2017-03-12 14:00:2312 maart 2017 Koninklijke HFC — AFC2 - 0
2017-03-19 14:00:4619 maart 2017 TEC — AFC1 - 0
2017-03-25 14:30:2225 maart 2017 AFC — Spakenburg2 - 1
2017-04-02 14:00:342 april 2017 Jong Sparta — AFC3 - 1
2017-04-08 14:30:518 april 2017 AFC — GVVV1 - 1
2017-04-15 14:30:3915 april 2017 AFC — VVSB1 - 3
2017-04-17 14:30:5717 april 2017 De Treffers — AFC0 - 2
2017-04-22 15:00:3522 april 2017 Kozakken Boys — AFC4 - 0
2017-04-29 15:30:0629 april 2017 AFC — HHC Hardenberg2 - 4
2017-05-06 18:00:156 mei 2017 Barendrecht — AFC1 - 4
2017-05-13 18:00:1813 mei 2017 AFC — Excelsior Maassluis3 - 1

Voetbal247 Nieuwsbrief

Volg ons ook via

Voetbal247.nl

Voetbal247.nl, EersteDivisie.org, TweedeDivisie.org en DerdeDivisie.org worden uitgegeven en beheerd door Newsfactory.

Meer over ons