maandag, 14 september 2026
Voetbal247.nlClubsADO'20ADO '20 verlengt contract met trainer Raymond Bronkhorst

ADO ’20 verlengt contract met trainer Raymond Bronkhorst

ADO ’20 heeft het contract met trainer Raymond Bronkhorst met twee seizoenen verlengd. De oud-prof debuteerde dit jaar als hoofdtrainer in Heemskerk. Zowel ADO ’20 als Bronkhorst zijn tevreden over de samenwerking en besloten langer met elkaar door te gaan.

Thuis voelen
,,De spelersgroep, technische commissie en het bestuur zijn positief over de huidige samenwerking en hebben veel vertrouwen in Raymond. Ook Raymond zelf heeft aangegeven naar volle tevredenheid samen te werken met de overige leden van de technische staf en zich thuis te voelen binnen de ADO’20-organsiatie. Alle reden om de samenwerking voor een langere periode te verlengen”, licht de club het besluit toe op haar website.

Lokale spelers
De Heemskerkse derdedivisionist streeft ernaar om haar eerste elftal grotendeels met lokale spelers in te vullen. Verschillende eigen talenten debuteerden dit seizoen al in het vlaggenschip van de club, die momenteel een zevende plek bezet in de Derde Divisie Zondag. Vorig seizoen was Bronkhorst nog assistent-trainer bij ADO ’20, toen Thijs Sluijter de scepter zwaaide.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD