woensdag, 16 september 2026
Voetbal247.nlCompetitiesDerde DivisieAanvalstrio verlengt bij Scheveningen

Aanvalstrio verlengt bij Scheveningen

Scheveningen weet haar illustere aanvalstrio bestaande uit Mehmet Aldogan, Brandon Robinson en Tim Peters te behouden. Het drietal tekent voor één seizoen bij op Houtrust.

Aldogan
Op de clubsite schrijft Scheveningen: ,,Mehmet Aldogan is na zijn zware blessure dit seizoen weer helemaal de oude, vaak ongrijpbaar voor tegenstanders en een rustpunt aan de bal in de voorhoede. Door dat te koppelen aan een aantal belangrijke doelpunten en assists is hij niet alleen zelf een belangrijke schakel voor Scheveningen, maar laat hij ook anderen beter renderen. Het volgende seizoen wordt voor Aldogan alweer het negende in Scheveningse dienst, waarmee hij één van de langst dienende eerste elftalspelers is.”

Robinson
,,Brandon Robinson begint na de zomer aan zijn tweede seizoen op Houtrust. De aanvaller sloot dit seizoen pas in oktober aan bij de selectie nadat een transfer naar het buitenland niet doorging. Ondanks een gemiste voorbereiding en gebrek aan ritme was hij voor de winterstop al regelmatig belangrijk voor de ploeg en die lijn werd in 2018 doorgetrokken. De veelzijdige aanvaller, nog altijd pas 23 jaar, heeft het ook goed naar zijn zin op topamateurniveau én bij Scheveningen en dus was een langer verblijf snel beklonken.”

Peters
,,Ook Tim Peters blijft bij Scheveningen en begint na de zomer aan zijn zevende seizoen. Net als afgelopen seizoenen is Peters ook dit seizoen weer een stabiele kracht binnen en buiten de lijnen. Naast een echte teamspeler die altijd veel energie in de wedstrijden legt, scoort hij dit seizoen ook aan de lopende band en is hij met 14 competitietreffers topscorer van het elftal van trainer John Blok. En omdat hij zich nog altijd als een vis in het Scheveningse water voelt (en andersom), was het verlengen van zijn verblijf op Houtrust een logisch vervolg.”

Scheveningen strikte eerder Nabil Hadui en Michael de Niet voor volgend seizoen en verwacht komende week meer nieuws te hebben met betrekking tot verlengers binnen de huidige spelersgroep.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor een of meerdere nieuwsbrieven. je ontvangt dan de nieuwste updates. Uitschrijven kan uiteraard op elk gewenst moment.

Lees ook deze artikelen

POPULAIR

RECENT TOEGEVOEGD